Keystone logo
Illinois College Online

Illinois College Online

Illinois College Online

Įvadas

1829 m. Mūsų steigėjai pristatė iniciatyvią viziją į preriją ir pakeitė regiono švietimo veidą. Presbiteriono misionierius kunigas Johnas H. Ellisas atkreipė Jeilio universiteto kongregacijos studentų dėmesį su kolegijos planais, paskatindamas vieną iš garsiųjų „Yale Bands“ judėti į vakarus, kad padėtų įkurti kolegiją. Pirmieji du valstijos absolventai 1835 m. Įgijo laipsnius Ilinojaus koledže.

Pažymėtina, kad Ilinojaus koledžas buvo panaikinimo judėjimo centras. Didžioji žiuri apkaltino grupę studentų už pabėgusių vergų laikymą, ir manoma, kad du miestelio namai buvo metro metro dalis. Be to, pirmasis Ilinojaus koledžo prezidentas Edwardas Beecheris buvo atviras vergovės priešininkas ir įtakingos autoriteto prieš vergiją Harriet Beecher Stowe brolis.

Ankstyvaisiais kolegijos metais universiteto lankytojai ir dėstytojai buvo Abraomas Lincolnas, Ralphas Waldo Emersonas, Bronsonas Alcottas, Markas Twainas, Horace'as Greeley ir Wendellas Phillipsas. Žinomiausias absolventas, Williamas Jenningsas Bryanas, 1881 m., Tris kartus buvo kandidatas į JAV prezidentus, valstybės sekretorius ir kongreso narys. JAV senatoriai, Kongreso nariai, valstijų gubernatoriai ir federaliniai teisėjai yra tarp daugelio Ilinojaus koledžo absolventų, vedusių įtakingą karjerą valstybės tarnyboje.

Kolegija bendrai mokėsi 1903 m., Įtraukdama Džeksonvilio moterų akademiją. 1932 m. Phi Beta Kappa draugija įkūrė skyrių Ilinojaus koledže, ir jis tebėra vienas iš 11 valstijoje.

Ilinojaus koledže daugiau nei 180 metų tęsiama laisvųjų menų švietimo kompetencijos tradicija. Turtinga istorija ir paveldo pojūtis yra plačiai švenčiami ir kelia pasididžiavimą tarp studentų ir absolventų.

Vietos

  • 1101 west college avenue, Illinois 62650, , Jacksonville

Klausimai