Keystone logo
Instituto Europeo de Posgrado - Colombia

Instituto Europeo de Posgrado - Colombia

Instituto Europeo de Posgrado - Colombia

Įvadas

Instituto Europeo de Posgrado verslo mokykla yra Ispanijos verslo mokyklų asociacijos (AEEN) ir Tarptautinės nuotolinio mokymo komisijos (ICODE) asocijuota narė .

Daugiau kaip 1 mln. Mokymo valandų kasmet vyksta per savo internetinę platformą skirtingų tautybių studentams (tarptautinis tinklas). 2013 m. Instituto Europeo de Posgrado studijavo daugiau nei 2000 žmonių.

Dėl šios priežasties Instituto Europeo de Posgrado pasitiki prestižinių universitetų ir verslo mokyklų direktoriais, mokytojais, profesoriais ir absolventais iš viso pasaulio.

Stipendijos ir mokėjimo priemonės

Jei jus domina magistro arba MBA studijos, Instituto Europeo de Posgrado gali padėti jums suteikti 40% stipendijų ir mokėjimų galimybių:

Asmeninis pokalbis telefonu

Norint gauti stipendiją, pareiškėjas privalo išlaikyti asmeninį pokalbį telefonu, kuriame Instituto Europeo de Posgrado stengsis nustatyti, ar pareiškėjas atitinka nustatytus reikalavimus.

Šie reikalavimai yra susiję su asmenine, profesine ir finansine kandidatų padėtimi. Sprendimui priimti mes laikomės griežto taikymo tvarkos.

Mokėjimo galimybės


Taip pat yra specialios mokėjimo priemonės, kurias skatina „Instituto Europeo de Posgrado“.

Vietos

  • Madrid

    Instituto Europeo de Posgrado C/ Caléndula 93 Edificio J (Miniparc III), Alcobendas, 28109 Madrid, 28109, Madrid

  • Spain Online

    Spain Online, Ispanija

    Klausimai