Keystone logo
Holos University Graduate Seminary

Holos University Graduate Seminary

Holos University Graduate Seminary

Įvadas

Holos University Graduate Seminary ( HU ) mes ruošiame studentus integruoti universalius dvasingumo ir holistinės sveikatos principus per saviugdą, mokslinius tyrimus ir tyrimus bei atjautos paslaugas. Holoso universitetas sukurtas mokant mokslininkus visame pasaulyje apie dalykus, susijusius su subtiliomis energijomis ir energetine medicina, atliekant interaktyvų nuotolinį mokymąsi. Daugiau nei penkiolika metų mūsų studentai sukūrė naujoviškus holistinius tyrimus, kad išplėstų visapusišką dvasiškai orientuotos holistinės sveikatos naudą.

Mistinėse praktiškai visų religijų tradicijose yra esminių nuorodų, kurios nagrinėja subtilias fizines kūno energijas, transpersonalinius proto aspektus ir dvasios išraiškingą veiklą. Šios tradicijos egzistuoja holistinės mistikos, dvasinės krypties, patarimo intuicijos ir integracinės sveikatos priežiūros centre. Holos University Graduate Seminary ( HU ) akcentuojami ekumeniniai dvasiniai požiūriai, patenkinantys vis didėjantį integracinio, holistinio ir kūrybiško požiūrio į šiuolaikinių bendruomenių gyvenimą poreikį.

Būdama seminarija, Holos University Graduate Seminary daugiausia dėmesio skiriama dvasiniams studijų ir tyrimų aspektams. Kaip universitetas, Holos University Graduate Seminary stengiamasi laikytis aukščiausių akademinių mokymo ir mokslinių tyrimų standartų ir būti tiltu tarp akademinių, mokslinių ir religinių institucijų. „ HU programos edukacinis dizainas, sutelktas į šias pagrindines nuostatas, neišvengiamai veda į naują, platesnį ir platesnį subtilių energijų, sąmonės ir žmogaus virsmo supratimą. A

„Holos“ klasės dydis negali viršyti dešimties studentų. Dėl tokio klasės dydžio menkas studentų ir mokytojų santykis suteikia kiekvienam studentui galimybę atkreipti dėmesį į asmeninį dėmesį, kurio gali nebūti kitose institucijose.

Holoso universitetas naudojasi mišriomis nuotolinėmis studijomis, kad galėtų siūlyti akademines studijas, pagrįstas moksliniu ir intuityviu integruoto gydymo, taikomojo dvasingumo tyrimu ir subtilių energijos sričių pripažinimu. Tyrimai pabrėžia saviugdą, mokslinius tyrimus ir tyrimus bei atjautos tarnavimą pasaulyje.

Vietos

  • Fair Grove

    5607 S. 222nd Road Fair Grove, MO 65648, 65648, Fair Grove

    Klausimai