Keystone logo
Henry Ford College

Henry Ford College

Henry Ford College

Įvadas

Henry Ford koledžas (HFC) yra viešojo dvejų metų koledžo įsikūręs Dearborn, Mičiganas. Kolegija, Įsteigta 1938, Yra akredituota Šiaurės Vidurio asociacija kolegijų ir mokyklų ir Mičigano Komisijos kolegijos akreditavimo. Mokykla iš pradžių buvo pavadintas Fordson Junior College, kai ji atvėrė duris 1938 m. Vėliau, kolegija priėmė vardas Dearborn Junior College 1946. Jis tapo Henry Ford bendruomenės koledžas 1952, pavadintas po Henry Ford prekybos mokyklą, kuri uždaryta, o jos turtas buvo perkelti į Dearborn valstybinėse mokyklose švietimo tarybos. 2014 gegužės Kolegija buvo pervadintas Henry Ford kolegija.

HFC yra skirta parengti studentus sparčiai besikeičiančiame pasaulyje ir darbo vietoje, siūlo daugiau nei 120 Koledžas, karjeros ir universitetų perdavimo programas. Be to, kolegija siūlo bakalauro laipsnį Mokslas Kulinarijos ir svetingumo studijų, taip pat 3 + 1 programos su universitetų partnerių. HFC taip pat specializuojasi individualų darbuotojų mokymo plėtros verslo ir pramonės. Kolegija yra akredituota pagal aukštojo mokslo Komisija. Nuo įkūrimo 1938 metais, HFC buvo tūkstančius studentams, kurie siekia prieinamą, aukštos kokybės aukštesnįjį išsilavinimą vartai.

HFC siūlo užsiėmimus du miesteliai, esančių Dearborn. HFCPagrindinis Campus yra įsikūręs pietvakarių kampe Ford Road ir Evergreen, į šiaurę nuo Mičigano universiteto-Dearborn miesteliu. Rytų apgyvendinimu gyvena HFC"S Mičiganas technikos mokymo centras (M-TEC) ir state-of-the-art Slaugos pastatas. Rytų apgyvendinimu įsikūręs Schaefer Road šiaurę nuo Rotunda.

Vietos

  • 5101 Evergreen Rd. Dearborn, MI 48128, Detroit

Klausimai