Keystone logo
© Eva Dang
Greenwich School Of Business And Finance (GSBF)

Greenwich School Of Business And Finance (GSBF)

Greenwich School Of Business And Finance (GSBF)

Įvadas

Kai pasirenkate Grinvičo verslo mokykla ir finansų (GSBF), Jūs pasirenkant patirties, kad bus iššūkis ir įkvėpti jus. Mes dešimtmetį metai institucija siūlo platų kursų verslo valdymo svyruoja nuo diplomų laipsniais studentams visame pasaulyje srityje.

GSBF skatinamas aukštos kvalifikacijos specialistai, turintys ilgametę komercinės ir akademinės patirties. Vidutinis kvalifikacija specialistų, dirbančių GSBF yra Podiplominių Studijų su 12 metai plius darbo patirtį tiek akademinės ir verslo srityse. Mes siūlome internete, labai lanksčias programas, nukreiptas į specialistus, kurie veda užimtas gyvenimą. Kaip studentui GSBF galite baigti savo švietimo kada - iš bet kur naudojant darbalaukio / nešiojamas / tabletę ar kitą mobilųjį įrenginį. Žmonės, kurie kreipiasi į mūsų programos apima:

 • Sėkmingi vadovai, vadovai ir specialistai, kurie nori iš anksto savo karjerą.
 • Ambicingi žmonės, kurie nori greitai stebėti savo pasirinkto karjeros.
 • Tie, kurie nori pradėti naują verslą ar imtis dabartinį vieną aukštesnio lygio.

Grinvičo verslo mokykla ir finansų (GSBF) stengiasi pasiūlyti palankią dar griežtai mokymosi aplinką, padėti studentams pasiekti savo potencialą ir sėkmingai siekti savo karjeros siekius. mes ne GSBF didžiuojamės sukurti profesionalų ir draugišką aplinką visiems, kurie ateina mokytis pas mus.

Pasaulinio garso kvalifikacijų

Didžiojoje Britanijoje yra kai kurie iš labiausiai žinomų pasaulio universitetų, įskaitant Kembridžo universiteto ir Oksfordo universitetas. Institucijos JK uždirbo užtarnautą reputaciją aukšto lygio kokybės ir aukštų standartų mokymo. Studijuojant Jungtinėje Karalystėje, jums bus dalis, kad švietimo paveldą.

 • Mūsų programos yra ekonomiškai efektyvios
 • Jūs galite mokytis bet kuriuo metu - bet
 • Idealiai tinka dirbantiems specialistams

Priežastys, dėl kurių tyrimas su mumis

Profesionalus: Siūlomų GSBF kvalifikacija yra sukurta siekiant padėti jums įgyti įgūdžių, reikalingų sėkmingai ir padaryti skirtumą vietoje.

affordableVisi siūlomi GSBF kvalifikacija yra prieinamos nei tradicinių kolegijose ir universitetuose.

Lankstus: Kvalifikaciją yra super lankstus, pasiūlė 100% internete. Todėl, galite prieiti prie tos pačios iš bet kurios pasaulio vietos, naudojant bet kokį kompiuterio / nešiojamas ar mobilųjį prietaisą. Vienetų / modulių vertinimai yra pateikus užduotis.

kokybės AssuredVisi mūsų diplomantai kvalifikacija yra apdovanojami JK pirmaujančių universitetų per Top Up maršrutais.

Vietos

 • UK Online

  UK Online, Jungtinė Karalystė

  Klausimai