Keystone logo
Grace Education

Grace Education

Grace Education

Įvadas

Beveik dešimtmetį „ Grace Education yra pagrindinis studentų ir specialistų elektroninio mokymo centro institutas, derinantis priėmimo konsultacijas ir pasirengimo egzaminams rengimą kolegijoje, versle ir aukštojoje mokykloje su įdarbinimo paslaugomis, karjeros valdymo patarimais ir lyderystės ugdymo mokymais, siekiant ugdyti visą gyvenimą trunkantį akademinį gyvenimą. pažanga ir nuolatinė profesinė evoliucija.

Kreipiatės į kolegiją, MBA, verslo mokyklą ar aukštesniąją mokyklą (menai ir mokslai, apskaita, architektūros, teisės, medicinos, slaugos programos ir kt.)?

Ieškote darbo ir (arba) tikitės pakeisti karjerą?

Leiskite mums padėti jums rasti kelią ir nuvykti ten, kur norite.

Leiskite mums padėti jums pasirinkti geriausią išsilavinimą ir karjerą.

Sužinok ir tapk geriausiu naudodamasis „ Grace Education .

Įvadas

Grace Education siūlo skaitmenines, individualizuotas, visapusiškas profesinio priėmimo konsultavimo ir stojamųjų egzaminų parengiamąsias paslaugas, kurios padės studentams per visus kolegijos, verslo, magistrantūros ir aukštojo mokslo priėmimo proceso etapus (menus ir mokslus, apskaitą, architektūrą, inžineriją, teisę, mediciną, slaugos programos ir kt.) beveik dešimtmetį.

„ Grace Education esame daugiau nei tradicinė vienkartinė priėmimo konsultavimo agentūra. Skirtingai nei kitos konsultacijos dėl priėmimo, mūsų konsultantai ir specialistai iš Harvardo ir kitų žinomų visame pasaulyje, tarptautinės institucijos ir toliau dalyvauja mūsų studentams dar ilgai po to, kai jie gauna priėmimą mokykloje. Mes esame vieni iš nedaugelio, siūlančių oficialias profesinės karjeros, vadovavimo ir įdarbinimo paslaugas. Mes sėkmingai pateikėme kandidatus į perspektyvias pradedančias įmones, kylančias vidutinio lygio įmones ir didelę turtą penkis šimtus įmonių, įskaitant „Apple“, „Google“, „Microsoft“ ir kitas.

Kiekvienas akademinis pasirinkimas ir sprendimas vėliau daro įtaką būsimai studento profesinei karjerai. Mūsų misija yra nukreipti ir treniruoti studentus per visą jų gyvenimą, kai jie orientuojasi į savo akademinę ir profesinę pažangą.

Misija

Grace Education lydi studentus per visą akademinį ir profesinį gyvenimą, įkvepia kiekvieno geriausius žmones siekti geriausio.

Mūsų istorija

2012 m. Įkurta buvusio „Admissionado“ priėmimo konsultanto, Harvardo ir Londono ekonomikos mokyklos absolvento, taip pat „New York Times“ paskelbto autoriaus Grace Education yra skaitmeninio bakalauro, MBA ir magistrantūros priėmimo patarėja, stojamųjų egzaminų rengimas, įdarbinimo agentūra. ir lyderystės ugdymo institutas.

Nuo pat savo veiklos pradžios „ Grace Education puoselėja vis didėjantį tarptautinį Ivy-League išsilavinusių konsultantų, turinčių įvairios profesinės padėties, tinklą, kuris parodė akivaizdų ir tvirtą atsidavimą švietimui ir užimtumui. Kiekvienas „ Grace Education pasirinkęs studentas ir specialistas paskiriamas asmeniniu treneriu. Po pradinių minčių audros „ Grace Education treneris ir studentas nustato strategiją, kurios tikslai yra trumpalaikiai, vidutinės trukmės ir ilgalaikiai.

Mūsų pridėtinė vertė

„ Grace Education mes darome ne tik konsultacijas dėl priėmimo. Skirtingai nuo tradicinių konsultacijų, mes siūlome profesionalų karjeros valdymą, vadovavimo ugdymo patarimus ir įdarbinimo paslaugas jaunesniojo, vidutinio ir vyresniojo lygio specialistams, norintiems pereiti prie karjeros ar pereiti prie magistrantūros studijų ar naujų darbo vietų. Mes ne tik nelaikome kandidato švietimo ir užimtumo tikslais visiškai atskiromis ir atskiromis misijomis. Priešingai, „ Grace Education kartu su EBPO, daugybė ekonomistų, socialinių mokslų ir kitų ekspertų mano, kad švietimas ir užimtumas yra visada susiję. Tai konkrečiai reiškia tai, kad jei vidurinės mokyklos studentas pasirenka „ Grace Education , mes turime priemonių ir išteklių, kad ne tik galėtume jį ne tik pasiekti koledžo priėmimo tikslus, bet ir galime jam padėti vasaros praktikos paieškose, darbo paieškose baigus studijas pradedant universitetu, konsultacijos dėl priėmimo į aukštąsias mokyklas, taip pat po to atliekamos vidutinio ir aukštesnio lygio darbo paieškos. Kitaip tariant, „ Grace Education yra skirtas lydėti studentus, taip pat profesionalus, kurie planuoja ir išbando visą savo akademinę ir profesinę trajektoriją, pradedant vidurine mokykla ar bet kuriuo gyvenimo momentu.

Iki šiol mums sekėsi. Nuo pat įkūrimo „ Grace Education “ nukreipė savo studentus geriausiai pasirengti kolegijų ir universitetų priėmimo procesui, taip pat lydėjo jaunesniojo, vidutinio ir vyresniojo lygio specialistus, siekiančius karjeros ar pereiti prie magistrantūros studijų ar naujų darbo vietų.

Pagrindiniai statistiniai duomenys

97% priėmimo į kolegijas, MBA, magistrantūros ir magistrantūros programas, įskaitant: Harvardą, Kolumbiją, Čikagos universitetą, Whartoną, EM Lioną, Warwicką, HEC ir daugelį kitų.

Nuo 2012 m. „ Grace Education klientai visame pasaulyje įgijo daugiau nei 1 milijoną dolerių stipendijų iš geriausių verslo ir magistrantūros mokyklų.

Kaip jus lydi Grace Education

Jums paskirtas asmeninis treneris, kuris padės jums sugalvoti protą, įsivaizduoti, strateguoti ir įgyvendinti jūsų unikalų veiksmų planą, kad galėtumėte patekti į verslo arba aukštesniąją mokyklą (meno ir mokslo, apskaitos, architektūros, inžinerijos, finansų, teisės, medicinos, slaugos programas) ir kt.). „Grace“ mes niekada tavęs neapleidžiame, kai gauni priėmimą. Mes būsime šalia jūsų ir padėsime jums apmąstyti ir susikurti savo karjeros kelią magistrantūros mokykloje ir už jos ribų.

141541_pexels-photo-3769021.jpeg

Kodėl rinktis mus?

97% mūsų studentų buvo priimti į pasirinktas populiariausias programas. Mokyklos, suteikiančios priėmimą, yra Harvardas, Kolumbija, Stanfordas, Whartonas, LBS, INSEAD, HEC, ESSEC, EM Lionas, ESCP Europe ir daugelis kitų. Stebuklingos formulės nėra. Mes tiesiog naktį ir dieną dirbame su jumis dėl kiekvieno jūsų paraiškos aspekto, kad pabrėžtume jo unikalias stiprybes ir taip padidintume jūsų priėmimo galimybes.

Kainodara

50–60% mažiau nei pirmaujančių konkurentų. Mūsų kainos tiksliai atspindi mūsų el. Mokymosi produktų ir paslaugų vertę. Žinokite, kad brangios kainos visiškai negarantuoja priėmimo.

Pagrindinės paslaugos

 • Paraiškos esė konsultacijos
 • Priėmimo interviu koučingas
 • Rekomendacinio laiško konsultacijos
 • Profesinė gyvenimo aprašymo (CV) konsultacija
 • Stipendijos / stipendijos paieška / paraiškos konsultavimas
 • Laukiančiųjų sąrašo priėmimo konsultacijos
 • Stojamojo egzamino pasirengimas
 • TOEFL konsultacijos dėl priėmimo
 • Karjeros konsultavimas ir praktika

Vietos

 • Paris

  6, rue Polonceau, 75018, Paris

Klausimai