Keystone logo
Global Humanistic University

Global Humanistic University

Global Humanistic University

Įvadas

Aukštojo mokslo licencijavimo valdyba (HELB), Švietimo ministerija, Angilijos vyriausybė suteikia GHU AI licenciją veikti Angilijoje kaip privačiam universitetui, suteikiančiam bakalauro, magistro ir daktaro laipsnius verslo administravimo, finansų srityse, ir Teisė.

GHU AI yra akredituota Nacionalinės akreditavimo agentūros – AAC ir Verslo mokyklų ir programų akreditavimo tarybos – ACBSP iš JAV.

GHU yra privatus neakivaizdinių internetinių studijų programų teikėjas, kurio pagrindiniai biurai yra Angilijoje. Mūsų vizija yra suteikti prieigą prie naujoviško, moksliniais tyrimais pagrįsto mokymo ir mokymosi visiems, kurie gali gauti naudos. Mūsų tikslas yra teigiamai paveikti mūsų studentų ir darbuotojų gyvenimus ir prisidėti prie aukštojo mokslo sektoriaus Kiurasao saloje bei platesnėje tarptautinėje bendruomenėje.

GHU yra įsipareigojusi laikytis lygybės, galimybių ir įvairovės principų. Mes siekiame skatinti plačią prieigą ir įtraukties, siūlydami nuotolinio mokymosi internetu galimybes ir lanksčius studijų būdus, kurie suteikia mūsų studentams galimybę kelti savo kvalifikaciją jiems dirbant ir toliau siekiant karjeros. Įstaiga pirmiausia save laiko verslo partneriu. GHU siūlo doktorantūros programas, taip pat – per akademines partnerystes visame pasaulyje – magistro ir bakalauro programas. Programose vartojama mokymo kalba yra atitinkamo akademinio partnerio gimtoji kalba. Magistrantūros ir bakalauro studijų programoms GHU dabar aktyviai ieško nusistovėjusių ir gerą reputaciją turinčių partnerių visame pasaulyje.

Doktorantūros programos taip pat bus prieinamos daugumos studentų gimtąja kalba. Šiuo tikslu GHU turi daugiau nei 120 patarėjų ir profesorių daugiau nei 40 šalių, kalbančių 20 kalbų.

GHU bus didelė garbė pasveikinti akademinius partnerius, patarėjus ir studentus visame pasaulyje.

Norėdami gauti trumpą vaizdo įrašą apie GHU, spustelėkite šią nuorodą:

href="https://youtu.be/ShwORRmTVP0

Vizija

Kaip pasaulinis universitetas Global Humanistic University (GHU) , įsikūręs Karibų jūros regione, priims tūkstančius studentų nuotoliniu būdu. Aukštasis mokslas turi didelį potencialą kaip nuotolinio mokymosi jungtis tarp universitetų ir visuomenės. Tikslas yra apie transformacines keliones, suteikiant mūsų studentams įrankius, atributus ir galimybes paversti savo potencialą sėkme.

Šiandien studentai užaugo pasaulyje, kuriame dalijamasi informacija, o sąveika vyksta internetu. Galimybė dalytis informacija pakeitė mokslinius tyrimus ir sukūrė naujų bendradarbiavimo būdų, dažnai vadinamų atviru mokslu arba atviru tyrimu. Tokia praktika apima dalijimąsi duomenimis ir juodraščiais prieš paskelbimą, atviras sąsiuvinius ir atvirą prieigą prie leidinių. Naujos kartos studentai vis labiau susipažins su mišraus mokymosi ir internetinio turinio modeliais. Tai padidins naujas akademinio dialogo galimybes ir savarankiškas mokymasis internetu padidins absolventų gebėjimus ir savarankiškumą. Studentai naudojasi judumu tarp skirtingų ekonomikos sektorių per stažuotes arba aukštojo mokslo programas privataus sektoriaus įmonėse.

Esame pasaulinis universitetas ir, kaip ir mūsų namai, Vilemstadas/Kiurasao atspindi savo įvairovę ir dalijasi savo internacionalizmu – nuo skirtingų mūsų studentų kultūrų ir bendruomenių iki mūsų akademinių partnerių Karibų jūros regione, Pietų Amerikoje ir visame pasaulyje.

Programa mokoma jūsų gimtąja kalba.

Reitingai

Studentų atsiliepimai

Vietos

  • The Valley

    The Valley AI - 2640, Anguilla, 2640, The Valley

    Klausimai