Keystone logo
Gies College of Business at the University of Illinois Urbana-Champaign

Gies College of Business at the University of Illinois Urbana-Champaign

Gies College of Business at the University of Illinois Urbana-Champaign

Įvadas

Mes esame daugiau nei verslas. Mūsų skaičiai tai įrodo.

Daugiau nei 100 metų Gies College of Business sąmoningai kūrė savo novatoriškas programas, pažangiausias mokymo programas ir patirtinio mokymosi galimybes, kad įgalintų ir paruoštų studentus paversti dideles idėjas prasmingais veiksmais. Taip atsitinka, kai studentai turi prieigą prie novatoriškų mokymo programų, geriausių dėstytojų talentų, naujausių išteklių, tvirtos reputacijos tarp darbdavių ir išskirtinių tinklų kūrimo galimybių.

Šiandien „Gies“ fakultetas paruošia daugiau nei 6000 būsimų verslo lyderių iš viso pasaulio, kad jie įgyvendintų savo tikslą ir užtikrintų transformacinį vadovavimą pasaulinėje ekonomikoje.

Apie mūsų vardą

2018 m. Absolventai Larry ir Beth Gies suteikė savo vardą ir neįtikėtinai palaikomą 150 milijonų dolerių dovaną kolegijai - oficialiai tapę Gies verslo kolegija. Ši nuostabi galimybė sustiprina mūsų pagrindinę misiją - suteikti švietimo patirties, apimančios ne tik verslą.

Būdamas „Madison Industries“ įkūrėju, prezidentu ir generaliniu direktoriumi, Larry klausia kažko ypatingo iš savo darbuotojų, kolegų ir savęs. Asmeniškai sužinojęs, kaip galinga kiekvieną dieną daryti tai, ką jis daro, sujungti su didesniu tikslu, Laris dabar prašo kitų „surasti tavo priežastį“.

Dekanas Jeffrey R. Brownas mano, kad mūsų „kodėl“ kolegijoje sustiprėjo, nes keli diferenciatoriai susiformavo iš dosnios Larry dovanos. Pirma, mes toliau plečiame mokymo programą, skirtą naujovių paieškai ir tyrimui versle. Antra, dabar galime suteikti dar geresnes galimybes mokytis gyvenimą keičiantį verslą. Trečia, mes samdome daugiau fakultetų ir įdiegiame išteklius, kurių reikia naujos kartos verslo lyderiams įkvėpti.

„Gies“ studijų programos

Nepriklausomai nuo jūsų karjeros kelio, „Gies Business“ turi absolventų mokymo programą, kuri suteikia jums tinkamą mokymosi klasėje, praktinio ir vadovavimo mokymosi derinį, kad galėtumėte pasiekti konkrečius karjeros tikslus ir būti konkurencingesniems darbo rinkoje. Mes turime platų magistrantūros programų rinkinį, pateiktą taip, kad atitiktų jūsų poreikius.

Visos mūsų programos – nuo apskaitos, vadybos ir finansų – suteikia galimybę tyrinėti įvairias verslo funkcijas, išmokti svarbių problemų sprendimo įgūdžių ir įgyti vadovavimo patirties realiame pasaulyje. Jūs baigsite studijas, pasiruošę kurti pridėtinę vertę nuo pirmosios karjeros, kurią ketinate kurti.

Vietos

  • Champaign

    515 East Gregory Drive, IL 61820, Champaign

Klausimai