Keystone logo
Georgetown University Online

Georgetown University Online

Georgetown University Online

Įvadas

Apie Džordžtauno universitetą


Džordžtauno universitetas yra privatus, ne pelno siekiantis akredituotas universitetas, esantis Vašingtone. Įkurtas 1789 m. John Carroll, Džordžtaunas yra seniausias Amerikos amžinasis katalikų ir jėzuitų universitetas. Šiandien Džordžtaunas yra didžiausias tarptautinis mokslinių tyrimų universitetas. Jame yra devynios mokyklos, susijusios ligoninės, ir daugelis aukštos kvalifikacijos studijų programų.


Misija, vizija ir vertybės

Džordžtauno misija ir vertybės atspindi jėzuitų tradiciją ugdyti visą asmenį. Universitetas skatina aplinką, kurioje mokiniai gali vystytis per apmąstymą, tarnybą ir tyrimą.


Registracija, dalyvavimas, baigimas

Remiantis 2015 m. rudens duomenimis, absolventų skaičius viršijo 10 500 studentų. Absolventų lankomumas buvo toks.

  • 31% ne visą darbo dieną ir 69% dieninių studijų studentų
  • 11% dalyvavo nuotoliniame mokyme
  • 1800 bakalauro laipsniai, 3300 magistro laipsniai, 950 daktaro laipsnių


Finansinė pagalba

Džordžtauno universitetas per visus akademinius metus priima absolventų finansines paraiškas. Studentai, kurie kreipiasi dėl federalinės finansinės pagalbos, turi pateikti FAFSA. Tinkami studentai gali gauti paskolas ar dotacijas. Georgetowno universiteto aukštoji mokykla gali pasiūlyti ribotas stipendijas, asistentes ir stipendijas. Tai grindžiama akademine kvalifikacija.

Kad būtų laikomasi federalinių VISA taisyklių, tarptautiniai studentai negali dalyvauti kursuose tik internete. Džordžtauno universitetas dar negali pasiūlyti internetinių formatų kiekvienoje valstybėje kiekvienai internetinei programai.


Pradžios datos

Programos gali turėti konkrečias pradžios datas, pagrįstas akademiniais semestrais. Pavyzdžiui, MPS studijų programos prasideda rudenį, vasarą ir pavasario semestrus.


Fakultetas

Georgetowno universitete dirba daugiau kaip 1450 dieninių ir 1050 neakivaizdinių fakultetų. Tarp Džordžtauno instruktorių yra buvę diplomatai, visuomenės sveikatos pareigūnai, ekonomikai, mokslininkai, generaliniai direktoriai ir kiti pramonės ekspertai. Visose disciplinose fakulteto nariai turi aukštųjų laipsnių iš Ph.D. ir JD MA, MBA ir M.Ed., be kitų.

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

  • Washington

    Massachusetts Avenue Northwest, 640, 20001, Washington

    Klausimai