Keystone logo
GBSB Global Business School - Online programs Inovacijų vadybos doktorantūros programa internetu
GBSB Global Business School - Online programs

Inovacijų vadybos doktorantūros programa internetu

Spain Online, Ispanija

3 Years

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Oct 2024

EUR 24 000 *

Nuotolinis mokymasis

* ne Europos pareiškėjams | 12 000 EUR Europos pareiškėjams

Įvadas

GBSB Pasaulinės verslo mokyklos Inovacijų vadybos doktorantūros studijos internetu skirtos tarptautiniams studentams parengti sėkmingai akademinei karjerai. Ši programa stiprina mokslinių tyrimų įgūdžius ir suteikia tvirtus inovacijų vadybos, skaitmeninio verslo, dirbtinio intelekto, žinių vadybos, verslumo ir technologijų inovacijų vadybos pagrindus.

Studentai įgis esminių mokslinių tyrimų žinių ir susipažins su naujausiomis inovacijų valdymo tendencijomis. Studijuodami GBSB Global galite lanksčiai mokytis internetu, todėl galėsite derinti studijas su profesiniais ir asmeniniais įsipareigojimais. Mūsų palanki aplinka užtikrina, kad būsite gerai pasirengę klestėti akademiniu ir profesiniu požiūriu.

Programos akcentai

  • Tobulinkite savo mokslinių tyrimų įgūdžius: Kviečiame į intensyvius kursus, kurie padės jums pasirengti akademinio lygio studijoms ir moksliniams tyrimams.
  • Visapusiškas akademinis pasirengimas: Įgykite tvirtą akademinį pagrindą tokiuose svarbiuose dalykuose kaip verslumas, inovacijų valdymas ir pasirenkamieji dalykai.
  • Lankstus mokymasis internetu: Galimybė naudotis lanksčiomis studijomis internetu, leidžiančiomis suderinti profesinius ir asmeninius įsipareigojimus.

Akreditacijos

Programą oficialiai pripažįsta Maltos tolesnio & aukštojo mokslo tarnyba (MFHEA), ji suderinta su Europos mokymosi visą gyvenimą kvalifikacijų sąranga.

Studijų programa

Reitingai

Programos rezultatas

Programos mokestis už mokslą

Why study at GBSB Global Business School - Online programs

Apie Mokyklą

Klausimai