Keystone logo
FutureLearn

FutureLearn

FutureLearn

Įvadas

Išmokite naujų įgūdžių internetu pas geriausius pedagogus

Sužinok 100 proc. Internetu su pasaulinio lygio universitetais ir pramonės ekspertais. Plėtokite savo karjerą, išmokite naujų įgūdžių ar užsiimkite savo pomėgiais lanksčiais internetiniais kursais.

Kodėl „ FutureLearn ?

Sužinok bet ką

Nesvarbu, ar norite tobulėti kaip profesionalas, ar atrasti naują hobį, tam yra internetinis kursas. Jūs netgi galite tęsti savo mokymąsi naudodamiesi internetinėmis programomis ir laipsniais.

Mokykis kartu

Prisijunkite prie milijonų žmonių iš viso pasaulio, kartu mokydamiesi. Internetinis mokymasis yra toks pat lengvas ir natūralus dalykas, kaip ir pokalbiai su draugų grupe.

Mokykitės su ekspertais

Susipažinkite su geriausių universitetų ir kultūros institucijų dėstytojais, kurie pasidalins savo patirtimi per vaizdo įrašus, straipsnius, viktorinas ir diskusijas.

Socialinio mokymosi galia: efektyvus būdas mokytis

FutureLearn siūlo jums galingą naują būdą mokytis internetu. Kiekvienas kursas buvo parengtas vadovaujantis efektyvaus mokymosi principais, pasakojant pasakojimus, diskusijas, matant mokymąsi ir pasitelkiant bendruomenės palaikymą, siekiant paminėti progresą.

Mokymasis per pasakojimą

Kiekvienas universitetas partneris suprojektavo visą mokymosi patirtį, kurią pristatė geriausi savo srities akademikai. Užuot laidoję ilgas auditorijas, idėjos pateikiamos per aukštos kokybės vaizdo įrašus ir straipsnius. Tada galėsite aptarti tai, ko išmokote, išbandydami savo naujas žinias naudodami interaktyvias viktorinas, kuriose pateikiami naudingi atsakymai ir galimybė bandyti dar kartą, jei atsakymas neteisingas. Kiekvienas kursas žingsnis po žingsnio pasakoja istoriją, kurioje pateikiami išbandymai ir naudingi patarimai.

Diskusija apie mokymąsi

Geriausiai mokomės, kai dalijamės idėjomis ir diskutuojame su kitais besimokančiaisiais, kad suprastume jų skirtingą patirtį ir perspektyvas bei užpildytume savo žinių spragas. Tačiau ne visiems patinka būti socialiems, todėl užuot siuntę mokinius į atskirus diskusijų forumus, galite pridėti savo komentarus šalia turinio.

Galite pradėti perskaitę, ką kiti žmonės turi pasakyti šia tema, ir tada prisijungti, kai būsite pasiruošę. Jei jums ypač patinka komentaras, galite pasirinkti sekti jo autorių, kad galėtumėte lengvai rasti žmones ir komentarus, kurie jus labiausiai domina.

Ateinančiais mėnesiais plėtosime šias „diskusijų kontekste“ ir „sekimo“ sąvokas, kad socialinis mokymasis būtų mažiau panašus į priverstinį pokalbį, o labiau į pokalbį su draugais apie jūsų idėjas ir tai, ko išmokote.

Matomas mokymasis

Vienas iš būdų pagerinti mokymąsi yra padaryti procesą matomą, kad jūs žinotumėte, kas ateis toliau, kur esate trasoje ir kiek esate nuėję. „To-Do“ sąrašas pateikia kurso apžvalgą, parodo kiekvienos savaitės veiklą ir saugo, ką baigėte.

Profilio puslapyje pateikiama jūsų paties veiklos santrauka, įskaitant jūsų kursus ir visas jūsų pastabas. Mes juos pratęsime su tolesniais kelio ženklais, nurodydami jūsų eigą.

Bendruomenės remiamas mokymasis

Intensyvus mokymo modelis negali būti naudojamas masinio masto nemokamuose kursuose, todėl turime pasiūlyti palaikymą internetu be didelio dėstytojų tinklo. Sprendimas yra panaudoti bendruomenės galią, kurioje besimokantieji gali nedelsdami panaudoti savo naujai įgytus įgūdžius, pasidalydami savo žiniomis su savo bendraamžiais.

Stebėjimas kitų besimokančiųjų yra mūsų sukurtos galingos sistemos dalis, kuri leis jums įvertinti gerą indėlį ir skatinti žmones, kurie teikia naudingų patarimų, ir sukurti savo reputaciją. Tokiu būdu sėkmė atsiranda ne tik atlikus užduotį ir baigus kursą, bet ir prisidedant prie „ FutureLearn bendruomenės.

Masinis socialinis mokymasis

Visi šie metodai turi būti naudojami su dideliu besimokančiųjų skaičiumi, kad komentarai ne tik mirgėtų praeityje, o reputacija ilgainiui būtų kuriama. Todėl nusprendėme sukurti naują masinio socialinio mokymosi platformą, remdamiesi „The Open University“, BBC, socialinės žiniasklaidos dizainerių, taip pat mūsų „ FutureLearn partnerių FutureLearn . Tai naujas mokymosi būdas.

Pastabos

Matomą mokymąsi įkvėpė Johnas Hattie'as, norėdamas daugiau sužinoti, apsilankyk svetainėje-tail-learning.org.

Bendruomenės palaikymo modelis yra iš Diana Laurillard sukurto formalaus mokymosi pokalbio rėmų.

138409_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg
Brooke Cagle / unsplash

„ FutureLearn

Pasirinkite kursą

Naršykite mūsų kursų sąrašą, kad surastumėte tai, apie ką norėtumėte sužinoti. Mes rengiame įvairių dalykų kursus ir visada pridedame daugiau. Kursai skiriasi ilgio. Dauguma jų yra nuo šešių iki dešimties savaičių, tačiau mes taip pat turime keletą trumpesnių dviejų ir trijų savaičių kursų.

Perskaitykite „ FutureLearn kursų apžvalgas, kad sužinotumėte, kaip kitiems besimokantiesiems patinka mokytis internetu naudojantis „ FutureLearn .

Galbūt galbūt norėsite pakviesti draugą kartu su jumis? Tai galite padaryti el. Paštu ir socialinėje žiniasklaidoje, kai prisijungiate.

Sužinokite nemokamai, atnaujinkite arba nusipirkite Neribotą

Galite pasirinkti, kaip sužinoti apie mūsų internetinius trumpus kursus. Čia yra skirtumas tarp mokymosi nemokamai, naujovinimo ir neriboto pirkimo:

Laisvas

Prieiga prie kurso, trunkančio + 14 dienų, nepriklausomai nuo to, kada prisijungsite

Patobulinti

  • Prieiga prie kursų tol, kol egzistuoja „ FutureLearn
  • Galimybė lankyti kursų testus, jei yra
  • Atspausdintas ir skaitmeninis pasiekimų pažymėjimas arba dalyvavimo pareiškimas, kai esate tinkami

Neribota

  • Prieiga prie jūsų pasirinktų šimtų trumpų internetinių kursų ir testų per metus
  • Atspausdinamas skaitmeninis visų trumpų kursų pasiekimų pažymėjimas, kai tik gausite teisę į tai
  • Laisvė laikyti bet kurio kurso, įgyto skaitmeninio pasiekimų pažymėjimo, turinį
  • Lankstumas per metus trumpai baigti trumpus kursus

Prisistatyk

Laukdami kurso pradžios, galite užpildyti savo profilio puslapį, kad kiti besimokantieji galėtų daugiau sužinoti apie jus. Savo profilį galite rasti ekrano viršuje, dešinėje, esančiame meniu.

Mes jums atsiųsime el. Laišką, kad praneštumėte, kai prasideda kursai. Jei užsiregistravote ilgą laiką iš anksto, mes jums taip pat atsiųsime el. Laišką „per mėnesį eiti“, kad padėtumėte pasiruošti kursui.

Pradėkite kursą

Kai kursas prasidės, jūsų kursų informacijos suvestinėje pasirodys nuoroda. Tai nuves jus į kurso „To do“ sąrašą, kuriame bus parodyta, ką daryti toliau.

Daryti

FutureLearn kursai yra suskirstyti į savaites. Tai apima įvairius užsiėmimus, kuriuos turėtumėte pabaigti per savaitę; kiekvienas jų turėtų būti sudarytas iš nesudėtingų žingsnių, kad padėtų jums išmokti. Kiekvienai savaitei suteikiamas aprašomasis vardas, todėl jūs visada žinote, ko tikimasi, ir netgi galite naršyti tarp jų, pamatyti, kas artėja, arba pasivyti iš pradžių, jei vėluojate pradėti.

Vaizdo įrašai, garso įrašai ir straipsniai

Galite išmokti žiūrėdami vaizdo įrašus, klausydamiesi garso įrašų ir skaitydami straipsnius. Daugelį šių veiksmų atlikite trumpomis viktorinomis, kurios padės patikrinti, ar supratote.

Komentarai paraštėje

Kiekviename straipsnyje, vaizdo įraše ar garso įrašo dalyje yra vietos, kad besimokantieji galėtų komentuoti ir užduoti klausimus. Tai atsiranda paraštėse dideliuose ekranuose arba paaiškinama žemiau mažuose ekranuose.

Galite aptarti temas tarpusavyje, o pedagogai pasiūlys gaires ir atsakys į klausimus. Paspauskite komentaro mygtuką, kad prisijungtumėte prie pokalbio.

Pažymėti kaip baigtą

Kiekvieno žingsnio pabaigoje yra jungiklis, kuris leidžia pažymėti jį kaip užbaigtą. Tai atnaujina jūsų „To do“ sąrašą, tačiau palikdami išjungimą netrukdote pereiti prie kito veiksmo. Jei nesate tikri, kad tinkamai ką nors supratote, galite palikti tai ir grįžti prie jo vėliau.

Diskusija

Taip dažnai jūs susidursite su diskusijų etapu, kuriame jums bus paskirta tema kalbėtis su besimokančiaisiais. Kalbėjimas apie idėjas yra tikrai puikus būdas išmokti ir įtvirtinti informaciją, todėl pasinerkite į ją, net jei atrodote bauginančiai!

Veikla

Norite sužinoti, apie ką visi dabar kalba? Eikite į kursų veiklos puslapį ir sužinokite, į kokius klausimus galite padėti atsakyti, ir kokiomis temomis diskutuojama.

Atsakymai

Pradėję komentuoti tikriausiai gausite atsakymų iš kitų besimokančiųjų. Tai pamatysite atsakymų puslapyje. Taip pat gausite pranešimus el. Paštu, kad niekada nepraleistumėte atsakymo.

Sekite

Ar pastebėjo ką nors, kas deda įdomias pastabas ir užduoda didelius klausimus? Paspauskite „Stebėti“ mygtuką jų profilio puslapyje ir galite filtruoti diskusijas, įtraukdami žmones, kurie jus labiausiai domina. Jei kas nors seka jus ir sekate atgal, galite mokytis kartu.

Viktorinos

Daugelyje veiklų bus viktorina, akimirka pristabdyta ir patikrinta, ar gerai supratote pagrindinius ankstesnio vaizdo įrašo ar straipsnio dalykus, prieš pradėdami judėti. Viktorinos nėra vertinamos, jūs gaunate neribotą skaičių bandymų prie kiekvieno klausimo ir mes suteikiame jums atsiliepimų ir patarimų kiekvienu žingsniu.

Testai

Jei patobulinote kursą, galėsite laikyti testus. Testai veikia panašiai kaip viktorinos, tačiau testai yra vertinami balų dėka ir yra tik trys bandymai. Jie įskaičiuojami į bendrą jūsų pažymį ir yra skirti patikrinti jūsų žinias. Mes suteiksime jums tris taškus, jei pirmą kartą pateiksite klausimą, du - antruoju bandymu ir vieną - trečiuoju.

Asignavimai

Daugelis mūsų kursų taip pat siūlo jums galimybę atlikti užduotis ir gauti grįžtamąjį ryšį iš kitų besimokančiųjų. Kiekvienoje užduotyje bus pateiktos aiškios instrukcijos, kaip parašyti ar sukurti užduotį, taip pat bus duota konstruktyvių atsiliepimų kitiems. Tai puiki proga pritaikyti tai, ką išmokote, praktikoje ir gauti patarimų, kaip tobulėti.

Kurso baigimas

Baigę kursą, jei patobulinote ir įvykdėte pažymėjimo reikalavimus, gausite skaitmeninį pažymėjimą ir vėliau atspausdintą pažymėjimą, kuris padės pademonstruoti mokymąsi.

Jei neatnaujinote, vis tiek turite galimybę baigę kursą. Jei atnaujinsite, galėsite grįžti ir atlikti visus testus, kad gautumėte pažymėjimą.

Pasirinkite kitą kursą

Išsilavinimas yra užkrečiamas: esame įsitikinę, kad jums labai patiks „ FutureLearn patirtis, jūs būsite užsiregistravę dar FutureLearn kurse, net jei pirmasis nebus baigtas!

Akreditacijos

Akredituota „EFMD Equis“Akredituota AMBAAkredituota AACSB

Vietos

  • London

    1-11 Hawley Crescent, , London

Programos

Įstaiga taip pat siūlo:

Klausimai