Keystone logo
Frankfurt School of Finance & Management

Frankfurt School of Finance & Management

Frankfurt School of Finance & Management

Įvadas

Frankfurt School of Finance & Management yra AACSB, EQUIS ir AMBA akredituota, moksliniais tyrimais vadovaujama verslo mokykla, apimanti visus verslo, valdymo, bankininkystės ir finansų aspektus. Įspūdingas paslaugų portfelis – nuo studijų kursų iki vadovų ugdymo programų, nuo tyrimų projektų iki konsultacijų – reiškia, kad Frankfurt School veikia kaip patarėjas, katalizatorius ir švietimo partneris įmonėms ir organizacijoms, asmenims, pradedantiems naują karjerą, ir patyrusiems vadovams. . Verslo mokykla, kaip intelektualinės ir praktinės veiklos centras, formuluoja į ateitį orientuotus sprendimus verslo, finansų ir vadybos pasauliams, kuriuose nuolat keičiasi darbotvarkės ir klausimai.

Mes siūlome aukščiausios klasės studijų kursus ir tęstinio mokymosi galimybes septyniuose skirtinguose programų skyriuose. Išlaikome keturis specializuotus tyrimų centrus ir vykdome daugybę tarptautinių konsultacinių projektų. Visa edukacinė, mokslinė ir konsultacinė veikla yra orientuota į finansus ir vadybą. Finansai reiškia tarpfunkcinę finansinę veiklą visose įmonėse, kurios užsiima finansų valdymu. O vadyboje turime omenyje klasikinę įmonių lyderystę, kai vadovai taip paskirsto darbuotojus ir išteklius, kad kuo ekonomiškiau būtų pasiekti įmonės tikslai.

Frankfurt School „Finance & Management “ atsirado finansų sektoriuje, tačiau šiandien mūsų paslaugos vis labiau vertinamos ir kituose verslo sektoriuose. Ateityje ir toliau plėssime nacionalinius ir tarptautinius ryšius su verslo bendruomene.

Tarptautinės programos

Šiuolaikiniai vadovai susiduria su dideliais iššūkiais itin įvairiose ir dinamiškose rinkose, augant pasaulinei konkurencijai ir vis labiau savarankiškiems klientams bei tiekėjams.

Tokioje sudėtingoje verslo aplinkoje išgyvena tos organizacijos, kurios turi gerai išplėtotas strategijas ir turi aukštos kvalifikacijos vadovus. Vadovų švietimo programos gali padėti vadovams patobulinti savo vadovavimo ir valdymo įgūdžius, suteikti jiems galimybę mokytis iš geriausios praktikos ir sukurti kolegų tinklą su kai kuriais sėkmingiausiais lyderiais ir įmonėmis iš viso pasaulio.

Frankfurt School Finansų ir valdymo padalinys turi 50 metų patirtį ugdant vadovus ir darbuotojus. Mes siūlome daugybę vadovų švietimo programų ir kitų individualiems poreikiams pritaikytų mokymų, skirtų užtikrinti, kad vadovai galėtų patenkinti šiuolaikinės reiklios rinkos reikalavimus.

Mūsų portfelis

Mūsų švietimo programos apima mokymą vietoje su aukštos kvalifikacijos ir patyrusių dėstytojų mokymu, savarankišką mokymąsi, mokymą internetu ir kuravimą, taip pat tarptautiniu mastu pripažintus egzaminus ir sertifikatus.

Frankfurt School siūlo daugybę dalykų, susijusių su bankininkyste ir finansais, bendruoju valdymu ir lyderyste. Klientai naudojasi mūsų beveik 3000 pagalbinių dėstytojų ir ekspertų, kurie skaito paskaitas ir mokomą medžiagą vokiečių, anglų, prancūzų, ispanų ir rusų kalbomis, patirtimi ir mokymo patirtimi.

Mes teikiame visų lygių vadovų švietimą, nuo jaunesniųjų iki vyresniųjų vadovų, įskaitant vadovų švietimą valdybos lygiu, įvairiose finansų ir kitų pramonės šakų įmonėse ar institucijose.

Ypač tinkintų vadovų švietimo programų srityje Frankfurt School siūlo daugybę paslaugų:

 • mokymo poreikių analizė
 • pritaikytas edukacinių programų kūrimas
 • seminarų medžiagos ir studijų knygų gamyba pagal užsakymą
 • elektroninių mokymosi platformų ir internetinių mokymo programų administravimas mūsų klientų vardu

Magistrantūros programos

Kai su bakalauro laipsniu padėjai pamatus sėkmingai karjerai, kitas žingsnis – tobulinti žinias ir tobulinti įgūdžius. Frankfurt School Finansų ir vadybos srityje galite prisijungti prie magistrantūros programos bet kuriame iš septynių specializuotų padalinių – kiekvienas iš jų siūlo kruopštų pasirengimą būsimam vadovo vaidmeniui; kiekvienas leidžia jums sistemingai įgyti tą gyvybiškai svarbų pranašumą prieš konkurentus. Dauguma mūsų magistrantūros programų yra dėstomos anglų kalba, o tai padeda atverti duris į tarptautinę karjerą.

Reikalingi ir intensyvūs, labai motyvuoti studentai, norintys per trumpą laiką sužinoti apie pagrindinius finansų ir bankininkystės aspektus.

Pabrėžia

 • Pramonės ekspertų vedamos paskaitos ir pamokos
 • Mažos diskusijų grupės
 • Finansų įstaigų vizitai
 • Sąveika tarp studentų iš viso pasaulio
 • Komandos formavimas, socialinė ir sportinė veikla
 • Kultūrinė ekskursija į Heidelbergą (įskaitant apsilankymą jų garsiojoje pilyje)
 • Vokiško maisto, gėrimų ir kultūros tyrinėjimas (įskaitant ekskursiją po miestą su gidu)

Akreditacijos

Akredituota „EFMD Equis“Akredituota AMBAAkredituota AACSB

Vietos

 • Frankfurt

  Frankfurt School of Finance & Management Adickesallee 32-34, 60322, Frankfurt

 • Düsseldorf

  Düsseldorf, Vokietija

  Klausimai