Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Fordham University, Graduate School of Social Service

Fordham University, Graduate School of Social Service

Fordham University, Graduate School of Social Service

Įvadas

Fordhamo universiteto Socialinių paslaugų aukštojoje mokykloje (GSS) jau daugiau nei 100 metų ruošiame tokius studentus kaip jūs, kad jie gintų žmogaus teises ir socialinį teisingumą. Fordhamo GSS suteikia pagrindą socialinio darbo profesijos tradicijoms, o ateities iššūkius sprendžia pagal sudėtingą tarpdisciplininę mokymo programą. Mūsų socialinio darbo magistrantūros studijų programos, priskiriamos prie geriausių šalyje, siūlo lankstų, patirtinį išsilavinimą, kuris paruoš jus keisti gyvenimus ir bendruomenes.

Jei esate pasiruošę savo idealus paversti prasminga novatoriška karjera, esame pasirengę padėti.

  • Akademinė kompetencija: & World Report mūsų CSWE akredituota socialinio darbo magistro programa patenka tarp 10 proc. geriausių šalyje. Mūsų labai vertinamą internetinę socialinio darbo magistro programą dėsto tie patys puikūs dėstytojai kaip ir tradicinę socialinio darbo magistro programą.
  • Lankstumas: Galima rinktis neakivaizdinius studijų planus ir savaitgalio kursus. Mūsų magistrantūros programoje siūloma galimybė studijuoti išplėstinį kursą, taip pat galimybė pritaikyti kursus prie savo karjeros tikslų.
  • Prieinamumas: M.S.W. programa siūloma trijose miestelio vietose: Linkolno centre, Vestčesteryje ir Long Ailende. Mūsų kokybiška M.S.W. mokymo programa taip pat prieinama pagal mišrią miestelio ir internetinę programą bei tik internetinę programą.
  • Karjeros galimybės: Mūsų pažangios, kompetencijomis pagrįstos programos skirtos paversti jus visapusišku, integruotu specialistu, galinčiu priimti naujus iššūkius per visą savo karjerą.

GSS misija

Fordhamo universiteto Socialinių paslaugų aukštosios mokyklos misija - ugdyti studentus, kad jie skatintų žmogaus teises ir socialinį teisingumą. Mokykla siekia gerinti žmonių ir bendruomenių gerovę mokydama kultūriškai jautrios, įrodymais pagrįstos praktikos ir dalyvaudama moksliniuose tyrimuose, viešojoje advokacijoje ir bendruomenės partnerystėje.

Nacionaliniu mastu akredituotos programos

Fordhamo GSS siūlo Socialinio darbo švietimo tarybos akredituotas socialinio darbo bakalauro, socialinio darbo magistro ir socialinio darbo doktorantūros programas. Studentai vertinami pagal kompetencijų, suderintų su akreditacijos standartais, įsisavinimą. Šios kompetencijos yra esminiai aspektai, kurių tikimasi iš visų socialinių darbuotojų mokymosi metu. Vertinimo rezultatai, atitinkantys arba viršijantys kriterijus, rodo, kad kompetencijos yra įvaldytos. Vertinimo duomenimis reguliariai dalijamės su Taryba, kad galėtume tobulinti ir gerinti savo programą ir mokymosi aplinką.

Vietos

  • New York

    113 W 60th St #7, 10023, New York

    Klausimai