Keystone logo
© ©Flexible Learning with Falmouth University
Flexible Learning with Falmouth University

Flexible Learning with Falmouth University

Flexible Learning with Falmouth University

Įvadas

172491_172347_button_read-more-about-falmouth-university-on-their-website.png

Įkurta 1902 m., Anksčiau buvome Falmouth meno mokykla, Falmouth meno ir dizaino koledžas ir Falmouth universiteto koledžas. Mes įgijome visišką universiteto statusą 2012 m. Gruodžio mėn. Ir buvome įvertinti aukso kategorijoje „Teaching Excellence Framework“ (TEF) 2017 m.

Falmuto universitetas šiuo metu turi daugiau kaip 4700 studentų iš pamatų lygio, o doktorantūros studijų programa yra sudaryta iš daugiau nei 100 šalių visame pasaulyje. Studentai yra įtraukti į 54 kursus; nuo architektūros iki animacijos, verslo verslumo, skaičiavimo, mados į žurnalistiką.

Jiems naudingas pasaulinio lygio mokymas ir moderniausios priemonės. Visose „Falmouth“ dėstomose disciplinose pagrindinis universiteto tikslas yra suteikti savo studentams įgūdžių, kaip gauti puikų darbą, ir pasitikėti verslininku, kad savo idėjas paverstų komercine sėkme. Nuo pat pirmos dienos mūsų studentai mokosi ugdyti savo kūrybiškumą, verslumo įgūdžius ir pramonės žinias. Baigę studijas, jie yra pasirengę ir motyvuoti prisijungti prie jaudinančių ir gyvybingų kūrybinių industrijų. Ne tik mūsų absolventai gauna puikų darbą - mūsų absolventų užimtumo lygis yra 97% - 28% kuria savo verslą. Tai keturis kartus daugiau nei JK vidurkis. Šios verslumo dvasios puoselėjimas yra raktas į tai, kaip mes mokome. Nors Kornvalis yra mūsų namai, Falmoutho perspektyva yra tarptautinė. Mūsų portfelis tampa vis labiau orientuotas į pasaulinį mastą ir kelia mus į pirmąją vietą teikiant aukščiausios klasės išsilavinimą, kad ir kur būtumėte. Mūsų darbuotojai, turintys ryšių su pramone ir įrodytą patirtį komerciniame sektoriuje, bus pagrindiniai veiksniai, norint sėkmingai surengti šiuos novatoriškus naujus kursus. Dabar jūsų galimybė sužinoti, kodėl „Falmouth“ yra numeris vienas.

Lankstus mokymasis su Falmuto universitetu

Falmuto universitetas yra pasiteisinęs ir užsitarnavęs didelę reputaciją kaip studentų karjeros tramplinas visame pasaulyje ir daugelyje žinomų pirmaujančių kūrybinių įmonių. Lanksčiai studijuodami Falmuto universiteto programas, kad ir kur būtumėte, galėsite mokytis jums patogiu greičiu ar intensyvumu ir prisitaikyti prie nereguliaraus darbo grafiko. Kūrybinis sektorius yra augantis sektorius visame pasaulyje. Nesvarbu, ar siekiate pagerinti savo karjerą, ar pradėti karjerą kūrybiniame sektoriuje, Falmuto universiteto lanksčios mokymosi programos suteikia jums reikiamų įgūdžių ir žinių, kad tai padarytumėte, netrukdydami jūsų pajamoms ir karjeros pažangai. Raginame visus, dirbančius kūrybiniame sektoriuje visame pasaulyje, niekada nenustoti tobulėti.

Mūsų kursai yra griežti, praktiški ir skirti suteikti jums žinių ir įgūdžių, kad taptumėte veiksmingu savo srities profesionalu. Visus modulius kuria ir internetu moko Falmouth akademikai, kurie yra savo sričių pramonės ekspertai. Mūsų požiūris palaiko jus kiekviename žingsnyje, užtikrinant mokymosi patirtį, lygią kokybei mūsų universiteto magistrantūros kursams.

Pagrindiniai bruožai

 • Mokykitės lanksčiai iš namų, darbo vietų ar keliaudami bet kurioje pasaulio vietoje
 • Nereikia persikelti, pertraukti karjerą ar kreiptis dėl vizos
 • Struktūrizuota, kad padėtų jums baigti kursą per dvejų metų trukmės studijas ne visą darbo dieną
 • Studijuokite kartu su kitais studentais iš viso pasaulio
 • Aukštos kokybės internetinis mokymas: glaustos paskaitos ir skaitmeniniai šaltiniai, kuriuos sukūrė mūsų pramonės lyderiai, dėstantys jums modulius
 • Pirmos klasės akademinė pagalba: dėstytojai yra prieinami kiekvieną dieną, kad suteiktų jums patarimų ir atsiliepimų
 • Įtraukti mokymosi veiklą, kuri padės jums pritaikyti teoriją praktikai
 • Turtinga atsiliepimų iš dėstytojų ir bendraamžių su gyvų atsiliepimų sesijomis
 • Visi vertinimai yra priimami ir pateikiami internete
 • Reguliarios galimybės susitikti akis į akį su dėstytojais, kolegomis ir pramonės atstovais Falmouth ir tarptautinėse vietose
 • Viskas, ko jums reikia, yra mūsų intuityviame internetiniame mokymosi platformoje; jums nereikia būti technologijų vedliu, kad galėtumėte mokytis internetu su Falmouth
 • Magistro laipsnis pagal savo vardą ir kokybę prilygsta premijai, suteiktai mūsų universiteto miestelyje vykstantiems kursams

Statistika

Studentų populiacija: 4700+ studentų iš daugiau nei 100 šalių
Užimtumo lygis: 97% (28% steigia savo verslą)

  English Language Requirements

  Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

  Vietos

  • Falmouth

   Woodlane, Falmouth Cornwall TR11 4RH, TR11 4RH, Falmouth

  Klausimai