Keystone logo
© Eva Dang
Financial ELearning

Financial ELearning

Financial ELearning

Įvadas

Kas mes esame

Financial ELearning yra pirmoji pasaulyje JK vyriausybė Ofqual ( href = "Ofqual.gov.uk" ) akredituota mokymų teikėja, kuri siūlo įžvalgą finansų ir prekybos pasaulyje,

Mes esame aukštos kvalifikacijos novatoriai, dirbantys mokymo srityje, kurdami ir pateikdami lanksčius daugiakalbius el. Mokymosi sprendimus, leidžiančius vartotojui patekti į mūsų medžiagą savo tempu visame pasaulyje.

" Financial ELearning mes suprantame, finansų ir prekybos, mūsų išsamūs Ofqual akredituotos ir reguliuojamos išsamios ekonomikos kursus sukuria buvę finansų rinkos prekybininkai ir pramonės ekspertai.

Ketinimus

Siūlyti JK vyriausybės akredituotų finansinių paslaugų pramonės kursus, susijusius su atitiktimi, rizika ir prekyba.

Pateikti visapusišką konsultacinę konsultaciją dėl finansinių mokymų, siekiant maksimaliai padidinti LMS veiklos efektyvumą ir sutaupyti lėšų.

Priimti šiuo metu naudojamas esamas / tradicines kurso medžiagas ir konvertuoti į 100% prieinamumą internete.

Kaip tai veikia

Mes teikiame klientams saugią asmeninę prieigą prie mūsų internetinių kursų.

Siūlau visapusišką paramą, norint įstoti į kursų medžiagą, kalbos nustatymus ir studijų planą.

Kaip aš galiu prisijungti prie internetinio (mišriojo) mokymosi, kai jį įsigisiu?

Pirmą kartą, kai atliksite pirkimą, jums bus atsiųsta nuoroda, skirta prisijungti prie Blended Learning Portal, pažymėkite tai savo naršyklėje arba išsaugokite el. Laišką su nuoroda. Kai prisijungsite prie savo mišraus mokymosi portalo naudodami vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos sukūrėte registruodamiesi, jūsų pirkiniai bus peržiūrėti.

Ar norint prisijungti prie mišraus mokymosi portalo reikia turėti prieigos kodą?

Ne, paprastai visi vadovai ir besimokantieji gali prisijungti naudodami savo el. Pašto adresą ir slaptažodį. Vienintelis laikas jums reikės prieigos kodo, jei jūsų vadybininkas sukūrė jūsų sąskaitą ir nežinojo savo el. Pašto adreso. Šiuo atveju sistema sukurs prieigos kodą valdytojui, kuris jums suteiks jums naudoti.

Savo organizacijos vardu nusipirkau internetinį mokymą, kaip valdyti mokinius ir stebėti jų pažangą?

Jei atliksite pradinį pirkimą daugiau nei vienam mokymosi internetu elementui, jums bus sukurta paskyra kaip vadybininkė, o jums bus siunčiama nuoroda, skirta prisijungti prie "Blended Learning Portal".

  • Turime saugius įrankius
  • Sertifikuoti produktai
  • Konkurencinga kaina
  • Reguliavimo patvirtinimas
  • Įdiegta mokymo patirtis
  • Puiki parama

Vietos

  • London

    London, Jungtinė Karalystė

Klausimai