Keystone logo
FernUni Schweiz

FernUni Schweiz

FernUni Schweiz

Įvadas

Vienintelis FernUni Šveicarijos

Nuotolinis mokymas universitetas Šveicarija (FernUni Šveicarija) yra modernus mokslo įstaiga ir pirmaujanti universitetas nuotolinio mokymosi srityje į Šveicarija.

Viskas bakalauro ir magistro studijų programas yra pagal Bolonija direktyvas įkurta. Daugiau nei 1500 studentų Baigiu metu studijuoja vokiečių arba prancūzų kalba. Trys vietose Šveicarija tarnauti mūsų studentų vadovai, studentai ir kontaktinį asmenį klausimus apie nuotolinį mokymąsi.

Įstaiga yra pripažintas:

  • federalinės Vyriausybės pagal 11 str. Universiteto skatinimo akto (UFG)
  • pagal kantonų kantono Valė įstatymo švietimo ir mokslinių tyrimų universitetų ir mokslinių tyrimų institutų

Lyderis nuotolinio mokymosi universitete

Sėkmės istorija nuotolinio mokymosi universiteto Šveicarijoje (FernUni Šveicarija) prasideda 25 metų. Nuo 1992 metų mes siūlome tris vietas Brig, Pfaffikon SZ ir VS nuotolinio mokymosi kursus apie universitetinio lygio. Daugiau nei 1500 studentų iš namų ir užsienyje iki šiol studijuoti vokiečių arba prancūzų kalba.

Visi kursai yra sukurta pagal Bolonijos gaires. Taigi, anapus Šveicarijos programos yra pripažintas tarptautiniu mastu remia ir suderinti.

Mokymo į nuotolinio mokymosi dizainas remiasi atvira, lanksti ir individualaus mokymosi idėją. FernUni Šveicarija taip, kad modernaus nuotolinio mokymo, kaip mišraus mokymosi, iš e-mokymosi ir tradicinių klasėje kartu koncepciją. Priklausomai nuo kurso iš įvairių komponentų išraiška yra skirtingi.

Vietos

  • Switzerland Online

    Switzerland Online, Šveicarija

    Klausimai