Keystone logo
Faulkner University - Online Programs

Faulkner University - Online Programs

Faulkner University - Online Programs

Įvadas

Atraskite savo ateitį su internetiniu laipsniu iš Faulknerio universiteto!


Mūsų misija - baigti labai kompetentingus, profesionalius ir socialiai dirbančius pradinių ir vidurinių mokyklų pedagogus, turinčius turinio, pedagogines ir profesines žinias, pabrėžiančius charakterio vientisumą, kurie naudojasi savo dovanomis kitų tarnyboms ir demonstruoja profesinę kompetenciją ir lyderiai savo srityje.

Faulknerio universitetas yra privati ​​krikščionių laisvųjų menų institucija, suteikianti išskirtinį išsilavinimą savo studentams daugiau nei 70 metų. Mūsų internetinė švietimo programa suteikia platų puikių laipsnių programas iš bet kurios šalies. Pasirinkite iš bet kurios iš 23 internetinių studijų programų. Tu esi daugiau nei Faulknerio numeris. Lanksti instrukcija, atitinkanti kiekvieno studento tvarkaraštį ir krikščionišką paveldą, kuris yra gerbiamas visame, ką mes darome, mūsų internetinės mokymo programos suteikia individualizuotą patirtį visiems, siekiantiems Folknerio laipsnio prestižo ir kompetencijos.

Faulknerio universiteto suaugusiųjų švietimo pakvietimas iš Faulknerio universiteto " Vimeo".


Internetinis švietimas Faulknerio universitete

Faulknerio universitetas yra privati, krikščionių laisvųjų menų institucija, įsikūrusi Montgomeryje, Alabamoje, kuri studentams suteikė prestižinį tikėjimą paremtą išsilavinimą geresniam amžių amžiuje. Kad galėtume papildyti mūsų išsamų universitetų programų sąrašą, mes didžiuojamės, kad siūlome studentams daugybę laipsnių programų, kurias galima atlikti tik internete. Kiekviena programa suteikia lanksčią, individualizuotą patirtį, išsamią mokymo programą ir tokią pačią švietimo kokybę, kokia žinoma mūsų universitetinėse studijų programose.


Internetinių krikščionių universitetų privalumai

Atsižvelgiant į studijas internete Faulknerio universitete? Yra daugybė priežasčių įsiregistruoti vienoje iš mūsų 23 internetinių studijų programų. Štai keletas iš internetinių krikščionių universitetų, įskaitant Faulknerio universitetą:

 • Programos siūlo lankstų, individualų planavimą pagal jūsų pageidavimus.
 • Daugelis programų gali būti baigtos greičiau nei alternatyvos mieste.
 • Mes siūlome konkurencingas mokymosi kursus, kad atitiktų jūsų biudžetą.
 • Jei turite darbą, jo nereikia dėti ant nugaros.
 • Studentų apsilankymai yra retai reikalingi (kai kuriose programose yra kampanijų kursai).
 • Galite mokytis ten, kur norite, kaip norite.
 • Studentai gali pasirinkti iš daugybės dalykų - mūsų programos apima viską nuo biblijos studijų iki teisingumo administravimo.
 • Specialios išmokos yra skirtos veteranams ir dabartiniams kariniams nariams.


Krikščioniškasis ugdymas

Folknerio universiteto internetinės programos suteikia ne tik laipsnį. Kiekvieną mokymo programą įkvėpė mokyklos misija ir vertybės, kurios išlieka tikrosios universiteto išdidžiai krikščioniškam paveldu. Nesvarbu, koks dalykas yra jūsų kursuose, mūsų institucijos giliai įsišakniję krikščioniški idealai bus įkvėpti visoje.

Vietos

 • USA Online

  5345 Atlanta Highway, Montgomery, AL 36109, , USA Online

Klausimai