Keystone logo
European School of Banking Management

European School of Banking Management

European School of Banking Management

Įvadas

151645_ACAMSLogo_TM_RGB.png

Italijos ACAMS partneris

European School of Banking Management gimė daugiau nei prieš 25 metus. Per ketvirtį amžiaus jis baigė tūkstančius studentų ir tarp savo klientų gali pasigirti svarbiausiomis bankų, draudimo ir žaidimų sektorių grupėmis.
Jos padalinys – Italijos Kovos su pinigų plovimu ir atitikties mokykla – tapo šio sektoriaus specialistų atskaitos tašku. Kovos su pinigų plovimu magistro / CFT diplomas yra patvirtintas Europos lygiu ir ekspertų pripažintas kaip aukščiausio lygio Italijos ir tarptautinių mokymų šioje srityje.

Mokykla rengia kovos su pinigų plovimu vadybininkus ir specialistus bei išduoda įgytų įgūdžių sertifikatus pagal ES direktyvas AML srityje, taip pat rengia ir atestuoja KYC, Compliance ir CFT specialistus.Scuola Italiana Kovos su pinigų plovimu ir atitiktį vieninteliu partneriu Italijoje pasirinko ACAMS (Sertifikuotų kovos su pinigų plovimu specialistų asociacija), didžiausia tarptautinė organizacija, kurios tikslas – tobulinti finansinių nusikaltimų atpažinimo ir prevencijos specialistų žinias ir kompetenciją.

Vietos

 • Milan

  VIALE GRAN SASSO 11, 20131, Milan

  • Rome

   Rome, Italija

   • Bari

    Bari, Italija

    Klausimai