Keystone logo
European Business University

European Business University

European Business University

Įvadas

Apie EBU

183456_milestone.png

Misija

Liuksemburgo European Business University siekia pasiekti ir išlaikyti akademinės kompetencijos tradicijas, užtikrindamas, kad ji yra besivystančių inovacijų priešakyje. EBU sieks tapti pasaulinio lygio švietimo kokybės etalonu, pasinaudodama aktyviai palaikomos komandos, turinčios tarptautiniu mastu pripažintą personalą ir dėstytojus, atstovaujančiais transkultūrinėms grupėms talentus.

Siekdamas paremti savo misiją, EBU:

  • Veiks kaip intelektinis šaltinis ir platforma pasaulinei bendruomenei;
  • Visada laikysis etikos standartų;
  • Padarys švietimą prieinamą, teisingą ir prieinamą pasaulinei bendruomenei;
  • Valia tenkins pasaulinės bendruomenės poreikius per įvairias programas;
  • Suteiks transkultūrinę aplinką.

124413_124291_csm_slide_chateau_f8b09521011.jpg

Straipsnis apie internetinį švietimą

European Business University Liuksemburge vystėsi iš technologijos įgalinto mokymosi - Afrikoje, Azijoje ir Amerikoje (TEL-A), įkurto siekiant labiau subalansuotos ir teisingos švietimo sistemos. Abu subjektai yra įsteigti ir yra įsikūrę Liuksemburgo Didžiojoje Hercogystėje.

Liuksemburgo European Business University (EBU) yra Liuksemburgo vyriausybė, įregistruota Asbl. (ne pelno asociacija) registracijos Nr. F12020. Rengdamas daug partnerysčių ir specializuotus internetinius kursus, EBU kviečia jus leisti mums padėti pasiekti jūsų asmeninės ir profesinės pažangos tikslus. Mūsų vadovaujama komanda yra skirta įvykdyti universiteto edukacinę misiją išlaikyti akademinės kompetencijos tradicijas, užtikrinant, kad pasaulinio lygio išsilavinimą teikia visiškai remiami tarptautiniu mastu pripažintų fakultetų, kurie yra dalyko ekspertai, komanda.

EBU yra įsipareigojusi plėtoti inovacijas. Būtent tokią dvasią galima rasti kiekvienoje mūsų internetinės programos ir jos veiklos srityje: nuo mūsų entuziastingų ir labai motyvuotų dėstytojų ir aptarnaujančio personalo iki pasaulinio studentų ir universiteto partnerių tinklo. Šiuo atžvilgiu visi EBU išduoti akademiniai pažymėjimai gali būti patikrinti per „Ethereum“ grandinę. Išsamią informaciją apie tai, kaip galima patvirtinti šiuos sertifikatus, galite rasti mūsų administracijos komandoje.

EBU laikosi trigubos apatinės linijos šia tvarka; Žmonės, planeta, pelnas. Mes taip pat siekiame remti JT darnaus vystymosi tikslus.

Išmokite ir tobulėkite naudodamiesi „EBU Online“ iš bet kurios pasaulio vietos, kad ir kur būtumėte.

Timas Gouvas / „Unsplash“

Three businesswomen

Vietos

  • Luxembourg City

    Château de Wiltz L-9516 Wiltz G.D. of Luxembourg, , Luxembourg City

Klausimai