Keystone logo
Euroaula Barcelona

Euroaula Barcelona

Euroaula Barcelona

Įvadas

EUROAULA universiteto kolegija yra institucija, įkurta 1987 metais ir specializuojasi turizmo mokymuose. Nuo 1997 m. EUROAULA yra susijusi su Žironos universitetu ir siūlo turizmo laipsnį, dvigubą turizmo ir tarptautinio svetingumo ir turizmo vadybos laipsnį, taip pat magistro ir magistro laipsnius. Todėl tos universitetinės studijos yra visiškai oficialios ir pripažintos.

Taip pat Euroaula yra Katalonijos generalinės departamento Ensenyament departamento pripažintas centras, kuriame mokoma aukštųjų profesinio mokymo studijų su oficialiai patvirtintu liepos 8 d. sertifikatu DOGC ENS/2116/2002/.

Esame turizmo mokymo įstaiga, turinti pedagoginių inovacijų pašaukimą. EUROAULA mes mokome būsimus turizmo sektoriaus profesionalus, pasitelkdami teorines žinias ir tirdami realius atvejus.

Didelė dėstymo patirtis patvirtina mus kaip profesinio mokymo lyderius, suteikiančius studentams įrankius, reikalingus įgyti žinių, reikalingų mokymuisi ir asmeniniam tobulėjimui, ruošiant juos konkurencingai ir nuolat besikeičiančiai darbo rinkai.

Be to, mes priklausome asociacijai „Européenne des Escoles d'Hôtellerie et de Tourisme“, tarptautinei organizacijai, kurios tikslas – reklamuoti Europos viešbučius ir turizmo mokyklas.

UNE-EN ISO 9001 yra tarptautinis standartas, apibrėžiantis vadybos sistemos mokymo kokybės reikalavimus Universiteto turizmo mokykloje Euroaula. Pagrindinis tikslas – nuolatinis mūsų mokymo programos ir mokymo programų kokybės gerinimas.

Todėl mūsų edukacinės programos yra sertifikuotos nuo 2007 m., o „Euroaula“ kasmet sėkmingai įveikia „Bureau Veritas“ vykdomą peržiūrą.

Vietos

  • Calle de Aragón,208, 08011, Barcelona

Klausimai