Keystone logo
© Euler-Franeker Memorial University with public domain portrait of J. Euler
The Euler-Franeker Memorial University

The Euler-Franeker Memorial University

The Euler-Franeker Memorial University

Įvadas

EULER (trumpoji forma, ilgoji forma: The Euler-Franeker Memorial University Institute) yra nepriklausomas akademinis institutas, oficialiai įkurtas EUCLID (Euklido universitetas), tarpvyriausybine sutartimi pagrįstos organizacijos, turinčios universiteto chartiją. EULER Nyderlandų Karalystėje taip pat turi atskirą universitetų chartiją, leidžiančią pagal nacionalinę ir tarptautinę teisę suteikti EUCLID ir EULER laipsnius.

Dėl šios strateginės istorijos ir santykių EULER gali pasinaudoti visais EUCLID infrastruktūros ir institucinio pripažinimo privalumais, išlaikant savo unikalias savybes ir viziją.

Tradicijos ir modernumo kryžkelėje

EULER , kaip „memorialinio“ universiteto, vizija yra tęsti ir atgaivinti didžiųjų Europos universitetų, ypač originalaus Franeker universiteto, kuris suteikė nepaprastą išsilavinimą 1585 m., mokslinio griežtumo, ginčų (oficialių diskusijų) ir socialinio bei dvasinio įsitraukimo tradiciją. ir 1811 m. EULER naudojasi finansine, technologine ir akademine tarpvyriausybinės organizacijos parama, kad atnaujintų ir įgyvendintų puikią pasaulinio akademinio meistriškumo tradiciją.

Mūsų istorija

Didžiuojamės būdami Nyderlandų Karalystės dalimi, nes iš tiesų mūsų šaknys glūdi giliai istorijoje, iki pat 1500-ųjų Nyderlandų, tiksliau – 1585 m., Franekerio universiteto įkūrimo metais. Šis nuostabus universitetas tęsėsi savo pradine forma, kol 1811 m. jį išformavo Prancūzijos imperatorius Napoleonas, o galiausiai nutraukė savo veiklą, net Athenaeum formą 1843 m. Tačiau „Franekerio pelenai“ ir toliau ruseno kaip jo ilgalaikė vizija suderinti mokslą ir filosofiją. , tyrimai ir teologija išliko vis aktualesni.

Po šimto aštuoniasdešimties metų liepsna vėl užsidegė pagal Švietimo, mokslo, kultūros ir sporto ministerijos patvirtintą memorialinę universiteto chartiją (Villemstadas, Kiurasao, Nyderlandų Karalystė). Chartija suteikė The Euler-Franeker Memorial University (fondui) įstatyminę teisę atgaivinti šios nuostabios Nyderlandų institucijos palikimą ir viziją, taip pat pirmą kartą universiteto pavadinime paminėdamas gilų Leonardo EULER palikimą.

Stipendijos ir finansavimas

EULER siekia būti išskirtinai įperkama institucija ir vis dėlto suprasti iššūkius mokėti už būtinas investicijas į aukštąjį mokslą.

EULER negali nukreipti pareiškėjų į išorinius finansavimo šaltinius, bet išleis oficialų priimtinumo raštą, kuris gali būti naudojamas siekiant užtikrinti finansavimą iš bankų ir kitų finansavimo šaltinių.

Šiuo metu galima gauti šią EULER stipendiją. Dėl papildomos informacijos apie kvalifikaciją ir procedūras prašome teirautis Priėmimo biure.

Vietos

 • Willemstad

  Cas Coraweg, 105-A, , Willemstad

 • Willemstad

  Cas Coraweg, 105-A, , Willemstad

 • The Hague

  EULER | EU&NL Liaison Office Johan de Wittlaan 7, 2517 JR, The Hague

  Klausimai