Keystone logo
EUCLID (Euclid University) PhD islamo ekonomikos ir finansų
EUCLID (Euclid University)

PhD islamo ekonomikos ir finansų

2 Years

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 8 825

Nuotolinis mokymasis

Įvadas

APŽVALGA:

Euclid (Pole Universitaire Euclide | Euklidas universitetas), tarptautinė tarpvyriausybinė organizacija, universiteto įgaliojimą, siūlo pasirinkti studentai iš plačiajai visuomenei išorinis (atstumas ar internetu) studijų programa vadinama Euclid DIFE: daktaras Islamo Ekonomikos ir finansų.

Tai vienintelis studijų programa Islamo Finansų organizavo tarptautinės tarpvyriausybinės organizacijos, kuris yra Islamo rūmų Prekybos ir pramonės (dabar ICCIA) partneriu ir Islamo plėtros bankas, tiek OIC institucijos.

Registracija yra atvira musulmonų ir ne musulmonų panašūs.

AKADEMINĖ PRISTATYMAS:

Tai daktaras sudaro ne mažiau kaip 90 JAV kredito valandos akademinių užsiėmimuose anapus bakalauro, laikantis tarptautinių standartų. Manoma, kad studentai bus perkelti 35 Magistras kreditus, o daktaro disertacija skaičiuoja 25 kreditai. Kaip rezultatai, dauguma atvykstančių studentų tikimasi gauti 35 kreditų iš anksto disertacijos kursinių etape.

Bendras tikslas šiame PhD yra pateikti akademiškai garso ir institucinę patikimą kelią remtis studento fone ir patirtį Islamo finansų. PHD yra susijęs su filosofinių ir religinių pamatų Islamo Ekonomikos ir finansų, ypač palyginus su Vakarų modelį. Studentai turėtų perskaityti nemažai medžiagos įgyti platų supratimą apie islamo finansų būklę šiandien, ypač kalbant apie nacionalines, regionines ir pasaulio politiką.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai:

Pareiškėjai turi turėti magistro laipsnį arba jo tarptautinį ekvivalentas, ne jame išvardyti UNESCO IAU VADOVAS / WHED duomenų bazėje institucijos išduotą. MBA ir diplomas arba sertifikavimo studentai gali būti laikomi, nes Euclid priėmimo procesas šioje programoje atsižvelgiama į akademinės ir profesinės patirties. Bridge kursai gali būti reikalaujama tam tikrais atvejais.

Valstybės remiamų pareiškėjai (kas jau yra vyriausybės darbuotojai) gali būti priimami be magistro laipsnį, jei jų išsilavinimo lygis ir patirtis yra laikoma pakankama. Euclid gali reikalauti šių dalyvių užbaigti tilto kursus prieš įtraukiant į programą.

Kalbos: gerai mokėti anglų kalbą (žodžiu ir raštu) yra privalomi ir bus išbandytas. Arabų nėra reikalavimo, tačiau studentai turės visiškai įvaldyti Islamo finansuoti terminologiją (transliteruota) Arabic.

Studentai turėtų būti pajėgi skirti nuo 10 iki 15 veiksmingus mokymo valandų per savaitę.

ENROLMENT TVARKARAŠTIS:

Euclid turi nuolatinį priėmimą (įsiurbimo) šiai programai. Jis yra priimtinas taikyti kelis mėnesius iš anksto, bet rekomenduojama taikyti 60-40 dienas. Bendros viešosios laiko tarpsniai skirstomi į "pirmas atėjai, pirmas gavai".

Priėmimai

Apie Mokyklą

Klausimai