Keystone logo
© TESS
ESMAC : École Supérieure des Métiers des Arts appliqués et de la Culture

ESMAC : École Supérieure des Métiers des Arts appliqués et de la Culture

ESMAC : École Supérieure des Métiers des Arts appliqués et de la Culture

Įvadas

ESMAC, talentas ENHANCER Nuotolinis mokymas artimiausiuose Jūsų sėkmė!

ESMAC yra taikomosios dailės, dizaino, grafinio dizaino ir įvykio, kurio originalumas turi būti nuotolinio kolegija.

Tai jėga, kuri daro ESMAC pirmoji privati ​​įstaiga gali išduoti tiek kursus - siūlome 13 pašto AKK į BAC + 5 atstumo ir e-mokymosi.

Mūsų novatoriškas požiūris siekia įtvirtinti savo pamokas kūrinijos iššūkių, ypač atkreipiant dėmesį į realijas suformuoti profesionalų pasaulį.

Maršrutas studentas yra visiškai individualizuota. Visa Žinoma vyksta aplink savo asmens meno projektus, su turtingu bendrojo lavinimo ir žinių įvairiose meno kontekstuose. Mūsų tikslas yra padėti kiekvienam iš mūsų studentams būtų atvira kūrybine šiuolaikiniame pasaulyje, pabrėžiant savo nuomonę unikalumą ir padėti plėtoti savo gabumus. Dėl savo tempo.

ŽODIS IŠ DIREKTORIAUS "Išmokyti, turite stebėtis, abejoti ir atidžiai stebėti pokyčius savo aplinkoje. Švietimo naujovės yra mūsų mąstymo ir mūsų pasiūlymus pasikartojimo. Mūsų tikslas kiekvienais metais yra pasveikinti naujos kartos studentų lydėti juos į savo ateitį. Tiksliau, mes įrašyti rytoj mūsų disciplinų ugdymo DNR pateikimo besimokančiajam ne jo mokymo centre. Mes manome, kad mokymasis visą gyvenimą yra vienas pagrindinių mūsų ir mes patvirtiname, kad dirbti žinių pasaulyje tampa vartai į įsidarbinimo galimybes ir profesinio tobulėjimo, tai yra mūsų moralinė sutartis. "

Sophie DUCROS - direktorius ESMAC

mokymo metodas Jūs esate mokymosi centre. Jūsų tempas yra mūsų, mes gerbiame ir mes prisitaikyti prie jos. Mes siūlome kompiuterinę išsilavinimą su mūsų komandos palaikymą. Mes daugiausia dėmesio skiriant plėtoti savo įgūdžius ir struktūrizavimo sąveiką su kuratoriais ir treneriai.

Mūsų mokymo metodas remiasi keturiomis kryptimis:

Mūsų nuotolinio mokymosi arti

Asmeninės korekcija visų jūsų namų (kai automatizuotas atkūrimas iš viktorina) Prieinamumas visų mūsų kursus ir namų laikais Lankstumas ir prisitaikymas prie visų dėka vienu metu ryšio nebuvimo.

Internetinių žmonija optimizuoti savo mokymą

Su mokytojais, tiesa pagalbininkų ir specialistų savo srityje, kartu jus per savo kurso paramos, pataisyti savo namų darbus, lydėti savo prisiminimus, savo Mokomi projektus ir atsakyti paštu, skype, telefonu, pokalbių, klausimus. Su treneriais, sąsajos ir tiesa tarpininkų, kurie pynimo gyvybiškai svarbų ryšį per savo kelionę paramą. Jie padės jums motyvuoti jums ir atsakyti į visus jūsų klausimus bendro pobūdžio, kad jūsų konkrečius klausimus. Iki individualizuota parama jūsų tempas tempas.

Teisė įrankiai tarnauti savo amato

Mūsų susiejimas ir konkrečios kursai pritaikytos saugyklų sertifikatus, Muitai daug laisvų ant platformos, Seminarai ir bendradarbiavimo projektai nuotoliniu būdu, dėl RNCP vertybinių popierių, kurie leis jums įgyti įgūdžių, reikalingų sėkmingai kurti savo karjeros planą.

Švietimo platforma

Mes siūlome Jums mūsų užsakymą platformą, mūsų Mokymosi tvarkymo sistema (LMS). Mūsų LMS vystosi jūsų poreikius ir pasiūlymus. Atnaujinimai klasės ir namų darbus yra teisingos ir pagal technologija, kaip įstatymų. Bet kuriuo metu, mūsų LMS: Pristatyti savo klases ir namų, kurie atitinka standartus ir reikalavimus sertifikavimo, Leidžia jums sekti savo mokymosi pažangą, suteikiant jums įrankius įvertinti savo darbą, Praneša, kai jūsų namų yra ištaisyti, Užtikrina visus savo mainus, daro paprastą, skysčių ir praktiką ir, visų svarbiausia, gerbti savo tempu, Pasiūlymai viktorinos už tam tikrus kursus, Teikia informaciją ir naujienas į savo specialybę ...

Garantija mokymo kokybės ESMAC yra Eductive grupės, Narys mokyti didesnės nacionaliniu mastu sudaro dvidešimt mokyklose.

ESMAC išimties vertybinių popierių Sertifikuota registruota Nacionalinėje Vertėjų sertifikatai (RNCP) pagal Nacionalinės Komisijos atsakomybės už profesinio sertifikavimo, paties prižiūrint Darbo ministerijos institucijos.

ESMAC, kaip privačios nuotolinio švietimo organizacijos, taikomi švietimo stebėsenos ir tikrinimo Švietimo ir mokslo ministerija pagal Švietimo kodekso 444- straipsnio 3. ESMAC taip pat taikomos straipsnis R444-14 ESMAC yra įregistruota kaip mokymo organizavimo su regioninės direkcijos darbo, užimtumo ir profesinio mokymo (DRTEFP). Turtas yra taikomos su Darbo ministerijos priežiūra pagal L6361-1 ir L6361-2 Darbo kodekso straipsniai.

ESMAC yra iš INSHED Šveicarijos advokatų asociacijos būstinė Ženevoje narys. Jis suteikia SDS®et Aukštasis Profesionalus magistro SDS® įsigijo kapitalizacijos ir kaupimo (ECTS).

UNCTAD yra įgaliota nustatyti priemones, siekiant padėti įmonėms, ypač MVĮ, atitinka tarptautinius standartus, skatinti jų sugebėjimą technologijų ir inovacijų, siekiant padėti joms patekti į naujas technologijas ir didinti jų dalyvavimas pasauliniuose vertės grandines.

misija PINO yra skatinti inovacijas ir kūrybiškumą ekonominės, socialinės ir kultūrinės plėtros visose šalyse per tarptautinę sistemą subalansuotą ir veiksmingą intelektinės nuosavybės.

Darnus vystymasis Mūsų įmonės socialinė atsakomybė užsiregistravę mūsų DNR

Nemateriali, mūsų nuotolinis mokymas iš esmės yra lengvesni savo proceso operacijos, labiau gerbti aplinką ir labiau socialiai atsakinga.

Fizinės judesiai pašalintas, tai yra laiko taupymo, vertingas ir paleistas iš transporto streso, mūsų studentams. Kiekvienas mokinys orkestras laikas mokytis savo tempu, kur jis nori, kai jis nori. Tiesa komfortas, kad optimizuoja mokymąsi. Pagrindinis naudojimas internete žymiai apriboja mokomosios medžiagos naudojimą spausdinti.

Vietos

  • France Online

    39 Avenue Denis Padovani, 13127 Vitrolles, , France Online

Klausimai