Keystone logo
ESLSCA Business School

ESLSCA Business School

ESLSCA Business School

Įvadas

„Mokydama pasauliui atvirus vadovus, ESLSCA Business School Paris visada siekė suteikti savo studentams tvirtų bendrųjų žinių ir padėti jiems greitai prisitaikyti prie būsimų vadovų ir verslo administratorių vaidmens.

Ryžtingai susitelkusi į mokymosi efektyvumą, ESLSCA Business School Paris plėtojo savo veiklą daugiau nei 70 metų, kad taptų akademinės kompetencijos centru, ypač finansų, vadybos ir rinkodaros srityse. Specializuotos bakalauro ar MBA programos, dieninės arba darbo studijos, mokykla siūlo daugybę kursų, iš kurių studentas gali rinktis.

ESLSCA Business School Paryžiuje, pabrėždama subalansuotą pedagogiką tarp pagrindinės teorijos ir praktinės patirties, sukūrė žinių ir įgūdžių įgijimo progresyvumą. Be šių kursų ir priklausomai nuo programos, yra daug naujovių, tokių kaip darbas laboratorijos formatu, leidžiantis įgyti bendradarbiavimo patirties, tyrimų veikla, kuri inicijuoja informacijos panaudojimo metodikas, arba konkretūs ryšiai su įmonėmis partnerėmis, kuriančiomis iniciatyvumo dvasią ir tiesiogiai susidoroti su verslo realijomis.

ESLSCA Business School Paryžiuje nuolat klausosi ekonomikos pasaulio ir jo pokyčių. Ji nori patenkinti skirtingų auditorijų, studentų, bet ir jaunų absolventų bei verslo vadovų, norinčių tobulinti savo įgūdžius ar perorientuoti savo karjerą, poreikius. Tai taip pat reiškia, kad programose nuolat ieškoma, kas geriausiai atitiktų darbo rinkos poreikius. Vartotojų tendencijos, technologinės naujovės, geopolitiniai pokyčiai, nauji skaitmeninio naudojimo būdai... Visa tai yra rodikliai, kurie randa atgarsį mokyklos mokymuose.

ESLSCA Business School Paris gali pasikliauti tarptautinės grupės „Planeta Formation et Universités“, kuri kasmet rengia daugiau nei 100 000 besimokančiųjų per įstaigas, esančias daugiau nei 15 pasaulio šalių, patirtimi ir tvirtumu. Ši parama garantuoja didelį kultūrinį turtingumą, formuojantį mokiniams atvirą viziją apie juos supančią aplinką, kurioje jie randa savo vietą.

ESLSCA Business School Paryžiaus programos, plačiai atviros tarptautiniams ir teikiamos Paryžiaus, pasaulio miesto, kuris vis dar patrauklesnis kaip bet kada anksčiau, širdyje, prisideda prie rytojaus lyderių, kurie turi sugebėti suprasti pasaulį, mokymo. kad būtų jos veikėjai. veiksmingi“.

Xavier Auzanneau – generalinis direktorius

Kodėl verta rinktis ESLSCA?

5 priežastys ateiti ir studijuoti ESLSCA:

1. Darbo rinką atitinkantis mokymas

Mūsų mokymo kursai buvo apgalvoti ir sukurti bendradarbiaujant su darbo rinkos dalyviais. Mūsų fakultetą sudaro mokytojai-tyrėjai, taip pat ekspertai iš profesionalaus pasaulio. ESLSCA Business School Paryžiuje galėsite įeiti į darbinį gyvenimą, turėdami veiklos įgūdžių, kurių siekia didelės įmonės.

2. Pagal užsakymą sukurta pedagogika

ESLSCA Business School Paryžiuje siūlo precedento neturinčią edukacinę konstrukciją „ESLSCA mokymosi sistema“. Šis metodas, pagrįstas trimis pagrindiniais ramsčiais, leidžia studentams eiti tobulumo keliu, nes pozityvi pedagogika ir daugybė švietimo ir skaitmeninių priemonių. Ši pedagoginė inžinerija leidžia studentui kurti savo profesinę karjerą viso kurso metu.

3. Modernus miestelis

ESLSCA Business School Paryžiuje jūs tobulėsite mūsų naujose daugiau nei 8000 m2 patalpose. Mūsų mokykla yra verslo miestelyje 19-ojo Paryžiaus rajono širdyje, visai šalia Parc de la Villette.

4. Internacionalo galia

Šiuo metu tarp ESLSCA Business School Paryžiaus studentų yra atstovaujama daugiau nei 50 tautybių. Be to, studentas turi galimybę išvykti į mainus užsienyje. Mūsų mokykla yra AACSB, EFMD, CREPUQ ir EDUNIVERSAL narė.

5. Daugiau nei 15 000 absolventų tinklas

ESLSCA Business School Paryžiuje gali pasikliauti savo tinklo tvirtumu dėl buvusių mokyklos mokinių asociacijos, kuri dabar vienija daugiau nei 15 000 narių visame pasaulyje. Pagrindinė ESLSCA Alumni asociacijos misija – pagyvinti absolventų bendruomenę ir leisti studentams plėsti savo tinklą bei pasinaudoti karjeros galimybėmis.

Statistika

 • 70 metų patirtis
 • 15 000 absolventų visame pasaulyje
 • 5000 darbo ir praktikos pasiūlymų studentams
 • 50 universitetų partnerių
 • + 100 000 studentų
 • 9800 partnerių įmonių
 • 15 šalių, kuriose įkurtas tinklas
 • 114 tautybių

  Reitingai

  Pripažįstamos įmonės, kurios remia ESLSCA Business School Paris edukacinį projektą, deleguoja mokytojus, suteikia daug praktikos ir sveikina absolventus geriausiomis sąlygomis. Apklausos dėl žurnalo EXPANSION (2010 m. Balandžio mėn.) Jaunų absolventų atlyginimo rezultatai šiemet ir vėl yra palankūs ESLSCA Business School Paryžiuje, kuri užima 28 vietą iš 40 klasifikuotų mokyklų.

  Akreditacijos

  Vietos

  • ESLSCA Paris Business School 11 Rue de Cambrai, 75019, Paris

  Klausimai