Keystone logo
Erasmus School of Law - Erasmus University Rotterdam

Erasmus School of Law - Erasmus University Rotterdam

Erasmus School of Law - Erasmus University Rotterdam

Įvadas

"Erasmus teisės mokykla yra vienas iš mokyklų Roterdamo Erasmus universiteto: Pasaulinės klasės universitetų reitingą 71th pagal Times Higher Education pasaulio universitetų reitingą. Mūsų LLM programos derinti akademinę mąstymą praktinį mokymą. Be reguliaraus kursų fieldtrips organizuojamos kontorų, tarptautinių teismų ir tarptautinių kompanijų patirti (Teisėtumas) praktika: kur teisė atitinka Verslas.

Kaip ne Erasmus teisės mokyklos studentas taps tarptautine bendruomene: mūsų darbuotojai ir studentai sudaro daugiau nei 45 skirtingų tautybių! Jūs lankyti užsiėmimus su žmonėmis iš įvairių teisinių kultūrų ir pagerinti savo tarptautinius ir tarpkultūrinius įgūdžius, pasiruošti tarptautinės teisinės karjerą. "Erasmus teisės mokykla yra įsikūrusi Roterdame.

Su didžiausia uosto Europoje, Roterdamas yra vienas iš svarbiausių veiksnių, Olandijos ekonomikai. Kaip rezultatas Roterdamas šiandien yra energingas Cosmopolitan ir daugiakultūris miestas, kuris gyvena daugiau nei 160 tautybių ir daugiašalių ir vietos įmonių priimančiosios, kaip "Unilever" ir "Shell".

Vietos

  • Burgemeester Oudlaan 50, , 3062 PA, Rotterdam

Klausimai