Keystone logo
Escuela de Escritores

Escuela de Escritores

Escuela de Escritores

Įvadas

Istorija rašote

Sveiki / mokykla kaip kūrybinio rašymo ispanų į pasaulio, kviečiame / aa Escuela de Escritores :

Mes visi turime istoriją papasakoti ir mes galime rasti geriausią būdą, kaip tai padaryti. Nes, taip, galite išmokti rašyti. Rašymas yra įgūdžių ir kaip bet amato, pirmas žingsnis yra žinoti ir įsisavinti metodus, kurie leidžia naudotis ją meistriškai. Išmok šį amatą yra raison d'être Escuela de Escritores . Mokytis ne vien per nepasiekiamoje genijus paliestas dieviškojo pirštu arba laimino su raštu geno: atrasti kiekvieną dieną penkiolika metų tūkstančiai žmonių praėjo pro mūsų svetainėje ir virtualiose klasėse.

70089_17-18_FB_portada_1200x627px_SOLO-IMAGEN.jpg

Kai darbas yra atliktas meistriškai, ji tampa meno, kai kalbama apie meną, taip pat kalbėti apie tuos nematerialųjį turtą, kurios yra talentas ar įkvėpimo. Talentas yra ne išmokti, bet turi mažai arba daug, gali išsivystyti teisinga aplinka. Rašytojai visada reikia apsupti save su kitais rašytojų rekomendacijų ar patarimų (prisiminkime literatūros apskritimus ar Listowny santykius tarp daugelio iš jų). Escuela de Escritores yra susitikimo vieta Ispanijos rašytojų iš viso pasaulio, Bendrijos pasidalinti raštu su savo kitus grupės narius, vadovaujasi daugelis geriausių mokytojų kūrybinio rašymo į ispanų patirtį.

Kadangi pradžia rašymas yra tik pradžia. Yra daug rašytojų, kurie, kai paklausiau, kodėl jie rašo, jūs imtis tiek daug valandų priešais tuščią puslapį, atsakyti dviem žodžiais: daugiau gyvybės. Rašytojas gyvena daug gyvybių: autorystė ir viską, ką jis atranda savyje. Kažkas sugedo, kai mes rašome, kad baimės sluoksnį, kuris atskiria mus nuo pasaulio, tikruosius jausmus. Iš kitos pusės, mes gimstame trapi žodžius, rašytojas išmoksta rūpintis, kol jie susitiks frazes, kad su kantrybe ir daug įgūdžių, galų gale yra istorijos, romanai, scenarijai, poemos, menas, gyvenimas.

70090_007ec.jpg

Jei jūsų noras yra išmokyti jus, kaip rašytojas, prasidėjo paslaptis ir metodus šį iššūkį ir įdomių darbo, neturi nuvilti. Mes negalime pažadėti sėkmę, ir tūkstančiai skaitytojų, nei šlovės nepatogumų, šį literatūrinį šlovę kai kurie painioja yra rašytojas; bet mes negalime garantuoti tvirtą, išsamią ir gerai struktūruotą mokymą, kuris leidžia jums sužinoti visas technologijas ir išteklius prekyba: mokymo, kuriame galite eiti apie pastato savo balso ir kalbos, kad gyvenimas, kad pranoksta jūsų viduje, ir tik jums galite pasikliauti.

Vietos

  • Spain Online

    Spain Online, Ispanija

  • Madrid

    Covarrubias 1 , 28010, Madrid

Klausimai