Keystone logo
ESCP Business School

ESCP Business School

ESCP Business School

Įvadas

Įkurta 1819 m., ESCP Business School išugdė lyderių ir verslininkų kartas. Turėdami šešis miesto miestelius Berlyne, Londone, Madride, Paryžiuje, Turine ir Varšuvoje, ESCP tikrai europietiška tapatybė leidžia pasiūlyti unikalų daugiakultūrį ugdymo stilių verslo srityje ir globalų požiūrį į tarptautinio valdymo klausimus. Kiekvienais metais ESCP priima daugiau nei 6 000 studentų ir 5 000 vadovų iš daugiau nei 120 skirtingų šalių, suteikdama jiems išsamų vadybos kursų ir specializuotų programų (bakalauro, magistro, vadovų magistro, doktorantūros ir vadovų išsilavinimo) pasiūlymą. www.escp.eu – Sekite mus Twitter @ESCPeurope

Istorija

Nors prekės ženklas ESCP Business School vystėsi per beveik 200 metų istoriją, jis visada išliko ištikimas pirmoms trims raidėms. Pradėjęs 1819 m. pavadinimu École Spéciale de Commerce et d'Industrie ir netrukus pervadintas į École Supérieure de Commerce, po penkiasdešimties metų, 1869 m., jis išsivystė į ESCP. 1999 m., susijungus su seserine mokykla Europos vadybos mokykla (EAP), mokykla maždaug dešimtmetį vadinosi ESCP-EAP. Galiausiai 2009 m. mokyklos pavadinimas virto ESCP Europe, aiškiai nurodant jos Europos paveldą ir padėtį.

Tarptautinė ESCP Business School apimtis buvo matoma nuo ankstyvo amžiaus. Jau 1824 m. klasėje buvo 30% tarptautinių studentų, turinčių 15 skirtingų tautybių, tarp jų septyni ispanai, penki brazilai, penki olandai, keturi vokiečiai ir du amerikiečiai.

Kalbų mokymas buvo esminė jos pirmosios mokymo programos dalis, kurioje, be prancūzų kalbos gramatikos, taip pat buvo anglų, vokiečių ir ispanų kalbų kursai. 1825 m. ESCP buvo dėstoma iš viso dešimt kalbų ir studentai turėjo mokytis iš jų bent tris.
Maždaug po pusantro šimtmečio ESCP vėl tapo pradininku kurdama kelių miestelių verslo mokyklą. Siekiant atsiliepti į mokyklos Europos pašaukimą, 1973 m. buvo atidaryti miesteliai Vokietijoje ir Jungtinėje Karalystėje, 1988 m. – Ispanijoje, 2004 m. Italijoje ir 2015 m. Varšuvoje. Vis labiau globalėjančio pasaulio kontekste šiandien ESCP Business School siekia parengti tikrai europietiškus vadovus, skatinant ryšį tarp humanistinių vertybių ir vadybos išsilavinimo. ESCP tampa tikra Europos mokykla, atvira pasauliui.

XXI amžiaus akcentai

 • 2001 m.: ESCP vadybos magistro programą patvirtino Londono miesto universitetas, kuris suteikia studentams galimybę įgyti Europos vadybos magistro laipsnį.
 • 2002 m.: ESCP Business School yra akredituota asociacijos „Association to Advance Collegiate Schools of Business“ (AACSB), todėl ji yra viena pirmųjų verslo mokyklų, turinčių „Triple Crown“ akreditaciją: AACSB, EQUIS ir AMBA.
 • 2004 m.: įkurtas penktasis miestelis Torine, Italijoje. Vadybos magistro studentai gali įgyti italų laipsnį Laurea Magistrale, patvirtintą Torino universiteto.
 • 2005 m.: mokykla atidaro savo Londono miestelį, persikėlusi iš Oksfordo. ESCP dabar turi miestų miestelius penkiuose didžiuosiuose Europos miestuose: Paryžiuje, Londone, Berlyne, Madride ir Turine.
 • 2007 m.: Vadybos magistro programą pripažįsta Madrido Carlos III universitetas, o studentai gali įgyti Ispanijos magistro laipsnį Europeo en Administración y Dirección de Empresas. ESCP gali suteikti nacionalinį laipsnį kiekvienoje iš penkių implantavimo šalių.
 • 2015 m.: mokykla įsteigia savo šeštąjį Europos miestelį, sudarydama strateginį aljansą su Varšuvoje įsikūrusiu Kozminskio universitetu, vienintele verslo mokykla Vidurio ir Rytų Europoje, turinčia trigubą akreditaciją (AACSB, EQUIS, AMBA).
 • 2016 m.: Paryžiaus miestelis tęsiasi iki Monparnaso rajono (Paryžiaus kairiajame krante), siekiant plėtoti vadovų ugdymo veiklą ir remti mokyklos plėtrą bei augimą.
 • 2018 m.: ESCP Business School tampa nepriklausoma nuo Paryžiaus Île-de-France regioninių prekybos ir pramonės rūmų, kurie dabar yra pagrindinis mokyklos akcininkas.

Misija

„ESCP Business School“ misija – įkvėpti ir šviesti rytojaus verslo lyderius.

Esame įsitikinę, kad ateities verslo lyderiai turės būti tarptautiniai, skaitmeniniai ir veiksmingi tarpkultūriniu požiūriu. Tai atspindi mūsų požiūris į švietimą ir organizacinė struktūra – stiprios tarptautinės programos, kurias teikia integruotas (visą Europą apimantis) fakultetas visuose miesteliuose kiekvienoje iš pagrindinių Europos rinkų.

Šią misiją skatiname pasitelkdami unikalų požiūrį į tarptautinį vadybos švietimą ir mokslinius tyrimus, kurie skatina tarptautinę patirtį, bendradarbiavimą ir mokymąsi visos Europos sistemoje.

2015 m. mokykla įformino unikalų požiūrį ir perspektyvą C4B akronimu: Cultures for (4) Business. Tai ir toliau vadovauja mūsų darbui ir dabar yra įtraukta į naują 2018–2022 m. strateginį planą.

Mūsų vizija

(Ko ir kur norime būti iki 2022 m.)

„2022 metais ESCP bus pripažinta visame pasaulyje kaip pirmaujanti Europos verslo mokykla, skirta tarptautiniam vadybos mokymui.Mūsų vizija reiškia

 • pasaulinio lygio tarptautinio / lyginamojo valdymo tyrimų, kurie formuoja organizacijų ir lyderių mąstymą ir elgesį, rengimas ir platinimas;

 • kultūriniu ir skaitmeniniu požiūriu pažangių absolventų, turinčių galimybę formuoti ir sujungti ateities verslo pasaulius, kūrimas;

 • prasmingas bendravimas su verslu, absolventais ir vyriausybe, siekiant skatinti tarptautinės valdymo praktikos ir tarpkultūrinių santykių pažangą;

 • visų formų įvairovę panaudoti kaip naujovių, stiprybės ir lyderystės šaltinį

Universiteto ypatybės

Pagrindiniai faktai

 • 6 miesteliai: Berlynas, Londonas, Madridas,
  Paryžiuje, Torine ir Varšuvoje
 • 130 akademinių aljansų Europoje ir pasaulyje
 • Triguba akreditacija: AACSB - EQUIS - AMBA
 • Reguliariai patenka tarp geriausių pasaulio verslo mokyklų
 • Europos valdymas, atstovaujantis mokyklos giliai europinei tapatybei

  Akreditacijos

  Akredituota „EFMD Equis“Akredituota AACSB

  Vietos

  • Spain Online

   Spain Online, Ispanija

  • Madrid

   c/ Arroyofresno, 1 28035 - Madrid Spain, , Madrid

   Klausimai