Keystone logo
ESCP Business School

ESCP Business School

ESCP Business School

Įvadas

Įkurta 1819 m., ESCP Business School sukūrė lyderių ir verslininkų kartas. Turėdamas šešis miesto miestelius Berlyne, Londone, Madride, Paryžiuje, Turine ir Varšuvoje, iš tikrųjų europietiškas ESCP identitetas leidžia jai pasiūlyti unikalų daugiakultūrį švietimo stilių verslo srityje ir globalų požiūrį į tarptautinio valdymo klausimus. Kiekvienais metais ESCP laukia daugiau nei 6000 studentų ir 5000 vadovų iš daugiau nei 120 skirtingų šalių, suteikdami jiems išsamų vadybos kursų ir specializuotų programų (bakalauro, magistro, vadovo MBA, daktaro ir vadovų švietimo) pasiūlymą. www.escpeurope.eu - Sekite mus „Twitter“ @ESCPeurope

Istorija

Nors ESCP Business School prekės ženklas vystėsi per beveik 200 metų istoriją, jis visada išliko ištikimas savo pirmosioms trims raidėms. Nuo 1819 m. Pavadinimu „ École Spéciale de Commerce et d'Industrie“ ir netrukus po to, kai pervadinta į „ École Supérieure de Commerce“ , po penkiasdešimt metų, 1869 m., Ji tapo ESCP. Po susijungimo su savo seserine mokykla, Europos vadybos mokykla (EAP), 1999 m. Mokykla maždaug dešimtmetį vadinosi ESCP-EAP. Galiausiai 2009 m. Mokyklos pavadinimas virto ESCP Europe, aiškiai nurodant jos europinį paveldą ir padėtį.

Tarptautinė ESCP Business School aprėptis buvo matoma nuo pat ankstyvo amžiaus. Jau 1824 m. Klasėje buvo 30% tarptautinių studentų, turinčių 15 skirtingų tautybių, tarp jų septyni ispanai, penki brazilai, penki olandai, keturi vokiečiai ir du amerikiečiai.

Kalbos mokymas buvo esminė pirmosios programos dalis, be gramatikos gramatikos, anglų, vokiečių ir ispanų kalbų. Nuo 1825 m. ESCP buvo mokoma iš viso dešimt kalbų, o studentai turėjo mokytis bent trijų iš jų.
Maždaug po pusantro šimtmečio ESCP vėl buvo pradininkė kurdama daugiabučių verslo mokyklą. Siekiant atsiliepti į Europos mokyklos pašaukimą, 1973 m. Buvo atidaryti miesteliai Vokietijoje ir Jungtinėje Karalystėje, po to Ispanija 1988 m., Italija 2004 m. Ir Varšuva 2015 m. Vis labiau globalizuoto pasaulio kontekste Šiandien ESCP Business School tikslas yra parengti tikrai europiečius vadybininkus, stiprinant ryšį tarp humanistinių vertybių ir vadybos švietimo. ESCP tampa tikra Europos mokykla, atvira pasauliui.

XXI amžiaus akcentai

 • 2001 m .: ESCP vadybos magistro programą patvirtina Londono miesto universitetas, suteikiantis studentams galimybę įgyti Europos vadybos magistro laipsnį.
 • 2002 m.: Asociacija akreditavo ESCP Business School kolegijoms (AACSB), todėl ji yra viena iš pirmųjų verslo mokyklų, turinčių „Triple Crown“ akreditaciją: AACSB, EQUIS ir AMBA.
 • 2004: Įkurtas penktasis miestelyje Torino, Italija. Vadybos magistras Studentai gali įgyti Italijos laipsnį Laurea Magistrale, patvirtintą Torino universiteto.
 • 2005 m .: mokykla atidaro savo Londono miestelį persikėlusi iš Oksfordo. Dabar ESCP turi miestelius penkiuose didžiuosiuose Europos miestuose: Paryžiuje, Londone, Berlyne, Madride ir Torine.
 • 2007 m .: Madrido Carlos III universitetas pripažino vadybos magistro programą ir studentai gali įgyti Ispanijos magistro laipsnį Europeo en Administración y Dirección de Empresas. ESCP gali suteikti nacionalinį laipsnį kiekvienoje iš penkių savo implantacijos šalių.
 • 2015 m. Mokykla įsteigia šeštąjį Europos universitetą strateginiu aljansu, įsteigtu Varšuvos Kozminskio universitete, vienintele Vidurio ir Rytų Europos verslo mokykla, turinti trigubą akreditaciją (AACSB, EQUIS, AMBA).
 • 2016 m. Paryžiaus kampelis išplečia Montparnasse rajoną (Paryžiaus kairysis bankas), siekdamas plėtoti vykdomosios švietimo veiklą ir remti mokyklos plėtrą ir augimą.
 • 2018 m .: ESCP Business School tampa autonomiška nuo Paryžiaus Île-de-France regioninių prekybos ir pramonės rūmų, kurie dabar yra pagrindinė mokyklos akcininkė.

Misija

„ ESCP Business School misija yra įkvėpti ir šviesti rytojaus verslo lyderius.“

Mūsų įsitikinimas, kad rytdienos verslo lyderiai turės būti tarptautiniai, skaitmeniniai ir tarpkultūriniu požiūriu veiksmingi. Tai atspindi mūsų požiūris į švietimą ir organizacinę struktūrą, pagrįstas stipriomis tarptautinėmis programomis, kurias teikia integruotas (visos Europos) fakultetas įvairiuose kampeliuose visose pagrindinėse Europos rinkose.

Mes išsiugdome šią misiją per mūsų unikalų požiūrį į tarptautinį vadybos švietimą ir mokslinius tyrimus, kurie skatina tarpvalstybinę patirtį, bendradarbiavimą ir mokymąsi visoje Europoje.

2015 m. Mokykla pagal C4B akronimą " Cultures for (4) Business" formalizavo unikalų požiūrį ir perspektyvą. Tai ir toliau vadovaujasi mūsų darbui ir dabar yra įtrauktas į naują 2018-2022 m. Strateginį planą.

Mūsų vizija

(Ką ir kur norime būti iki 2022 m.)

„2022 m. ESCP bus pripažinta visame pasaulyje kaip pirmaujanti Europos verslo mokykla, orientuota į tarptautinį vadybos mokymą.Mūsų vizija reiškia

 • rengti ir skleisti pasaulinio lygio tarptautinio lyginamojo tyrimo tyrimus, kurie formuoja organizacijų ir lyderių mąstymą ir elgesį;
 • gaminti kultūriškai ir skaitmeniniu požiūriu protingus absolventus, kurie gali sukurti ir sujungti rytdienos verslo pasaulius;
 • sąmoningai užsiima verslu, absolventais ir vyriausybe, siekdama paskatinti tarptautinio valdymo praktiką ir tarpkultūrinius santykius;
 • panaudoti visų formų įvairovę kaip novatoriškumo, jėgos ir vadovavimo šaltinį

Universiteto ypatybės

Pagrindiniai faktai

 • 6 miesteliai: Berlynas, Londonas, Madridas,
  Paryžiuje, Torine ir Varšuvoje
 • 130 akademinių aljansų Europoje ir pasaulyje
 • Triguba akreditacija: AACSB - EQUIS - AMBA
 • Reguliariai patenka tarp geriausių pasaulio verslo mokyklų
 • Europos valdymas, atstovaujantis mokyklos giliai europinei tapatybei

  Akreditacijos

  Vietos

  • Spain Online, Ispanija

  • c/ Arroyofresno, 1 28035 - Madrid Spain, , Madrid

  Klausimai