Keystone logo
ENyD - Escuela de Negocios y Dirección

ENyD - Escuela de Negocios y Dirección

ENyD - Escuela de Negocios y Dirección

Įvadas

Verslo ir vadybos mokykla

ENyD verslo ir vadybos mokykla yra švietimo įstaiga, kurios specializacija yra antrosios pakopos mokymai, kurios pagrindinis tikslas yra palengvinti pagrindinių įgūdžių, reikalingų profesiniams profiliams, įgijimą naudojant 100% praktinę metodiką, taikomą darbo aplinkoje nuo pirmosios dienos.

Per beveik 20 metų patirtį daugiau nei 48 000 studentų iš 50 skirtingų tautybių nusprendė pasitikėti ENyD pedagoginiu modeliu. Tarp jo studijų sričių yra: verslo valdymas, atsinaujinanti energija, renginių valdymas ir protokolas, skaitmeninė rinkodara, apskaita ir finansai, verslo konsultacijos, verslo valdymas, didieji duomenys ar talentų valdymas, galimybė rinktis iš skirtingų mokymo lygių, tokių kaip: universiteto specializacijos kursai, magistrai ar oficialus MBA.

ENyD verslo ir vadybos mokykloje organizuojami internetiniai mokymai, kurie suteikia galimybę studentui geriau suderinti akademinį ir darbinį gyvenimą; ėjimas į virtualias klases, prieiga prie 100% atnaujintų vadovų, interaktyvių pratimų sprendimas ir kt. Paskaičiuokite tai pasitelkę specializuotus dėstytojus ir profesionalius koordinatorius, visada pasiruošusius atsakyti į visus klausimus.

Be to, ENyD siūlo finansinę pagalbą ir stipendijas, kad būtų lengviau naudotis kokybiškais mokymais. Kalbant apie patekimą į darbo rinką, Verslo ir vadybos mokykla savo studentams siūlo visas įdarbinimo ir praktikos paslaugas, sudariusi sutartis su daugiau nei 4000 įmonių.

Vietos

  • ENyD Madrid Calle Mauricio Legendre 33B 28046 MADRID, , Madrid

Klausimai