Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Emerson College, Department of Communication Sciences and Disorders

Emerson College, Department of Communication Sciences and Disorders

Emerson College, Department of Communication Sciences and Disorders

Įvadas

Nuo pat įkūrimo 1880 m. Emersono koledžas, kurio viena iš pagrindinių disciplinų yra kalba ir komunikacija, yra skirtas komunikacijai ir menams. Komunikacijos mokslų ir sutrikimų katedra ir šiandien toliau diegia naujoves ir tobulina mokslinius tyrimus bei švietimą šiose nuolat svarbiose disciplinose.

Bostone, Los Andžele ir Nyderlanduose įsikūrusiuose universitetuose Emerson savo energiją ir inovacijų kultūrą diegia į kiekvieną savo bakalauro ir magistrantūros studijų programą internetu ir universitetų miesteliuose, JAV ir užsienyje. Mūsų įvairialypė bendruomenė skatina smalsumą ir kūrybinį mąstymą, kurį mūsų studentai ir absolventai naudoja formuodami XXI a. visuomenę.

Apie Komunikacijos mokslų ir sutrikimų katedrą

Emersono komunikacijos mokslų ir sutrikimų katedra jau daugiau nei 80 metų padeda žmonėms įveikti su kalbos, kalbėjimo ir kitais komunikacijos sutrikimais susijusius iššūkius. Pionieriškos katedros bakalauro ir magistrantūros studijų programos rengia studentus įvairioms šios srities profesijoms, įskaitant kalbos ir kalbos patologiją, audiologiją ir ergoterapiją.

Komunikacijos mokslų ir sutrikimų katedra yra žinoma dėl to, kad yra mokslinių tyrimų priešakyje ir turi puikią reputaciją klinikinio šios srities specialistų rengimo srityje.

Vietos

  • Boston

    216 Tremont St, 02116, Boston

    Klausimai