Keystone logo
EMAS Eurasian Management & Administration School

EMAS Eurasian Management & Administration School

EMAS Eurasian Management & Administration School

Įvadas

Apie Eurazijos vadybos ir administravimo mokyklą (EMAS verslo mokykla)

Eurazijos vadybos ir administravimo mokykla (EMAS), Rusija yra viena iš pagrindinių MBA verslo mokyklų Vidurio ir Rytų Europoje.

Vienas iš geriausių "STRATEGINIO VALDYMO" ekspertų, kurie yra pagrindinė konkurentų rinkose dirbančių vadovų kompetencija, siekia verslo kompetencijos ir karjeros.

Vienas iš pirmaujančių neakademinių "IMPLEMENTATION" verslo konsultacijų verslo mokyklų pasaulyje.

"EMAS" yra "Top-900 geriausių verslo mokyklų pasaulyje" - "2 Palmes" apdovanojimas: GERIAU VERSLO MOKYKLA SU GERIAU REGIONINEI POVEIKIAI, "Eduniversal" verslo mokyklos reitinguoja 2018 m. (Prancūzija).

EMAS verslo mokyklos yra atviros Maskvoje ir Nižnij Novgorodyje.

EMAS programos turi 3 formatus: visą laiką universiteto mieste, neakivaizdinį (mišrųjį mokymąsi) ir internetu.

Kiekvienos programos mokymai vedami (1) anglų kalba arba (2) rusų kalba - studento pasirinkimu.

MBA, VYKDYTOSIOS MBA, DBA IR VERSLO MOKYMAI, KURIŲ TURI BŪTI NENUOŠKAI PASAULYJE!

Sužinokite kartu su žmonėmis iš Europos Sąjungos, JAV, Rusijos, Kanados, Japonijos, Australijos, Kinijos, Indijos, Honkongo, Singapūro ir kitose vietose iš viso pasaulio!

Jūs prisijungsite prie tikrai pasaulinio tinklo, padidinsite savo pajamas ir kurkite karjerą bet kur norėtumėte!

Nuotolinis (100% internetinis) formatas / mišrus mokymasis / dieninis universiteto mieste formatas pagal jūsų pasirinkimą.

KAS GALI PERSKAITYTI UŽTIKRINTI KITAS VERSLO MOKYKLUS?

EMAS yra viena iš nedaugelio pasaulyje įgyvendintų verslo mokyklų, viena iš patyrusių pasaulio strateginio valdymo ekspertų - pagrindinė sėkmingiausių vadovų ir verslo savininkų kompetencija.

 • Esame vieni iš nedaugelio pasaulyje. EMAS turi savo integruotus metodinius pokyčius strateginio valdymo ir verslo plėtros strategijų srityje, pradedant analize ir rinkos prognozėmis ir baigiant rinkos nišų nustatymu, valdymu pagal tikslus, motyvavimo sistemomis ir įmonės kultūros plėtra. Tai yra tikros praktinės verslo plėtros priemonės, kurios yra daug efektyvesnės nei paprastai žinomos PEST (EL), Porterio penkios jėgos ar SWOT ir pan. Tik nedaugelis Amerikos ir Vakarų Europos verslo mokyklų turi praktinių priemonių, kaip turi EMAS.
 • Mes patariame kitoms verslo mokykloms, kaip mokyti strateginio valdymo. Visame pasaulyje yra keletas verslo mokyklų, kurios perka iš mūsų licenciją vykdyti EMAS strateginio valdymo programas.
 • Mes reguliariai plečiame savo kompetenciją dalyvaujant sudėtinguose konsultacinėse projektuose. Mes esame giliai įsitraukę į verslo praktiką konsultuodami ir rengdami verslo strategiją tikroms įmonėms, nesvarbu, ar jos yra mažos, vidutinės įmonės ar didelės.

EMAS magistro pozicijos nacionaliniame ir pasauliniame reitinguose

 • EMAS užima pirmąją vietą tarp verslo mokyklų, turinčių internetinį MBA Rusijoje, Rusijos nacionalinis reitingas 2019 m
 • EMAS užima 1 vietą tarp verslo mokyklų, turinčių mišraus mokymosi MBA Rusijoje, Rusijos nacionalinis reitingas 2019 m
 • EMAS užima antrąją vietą tarp verslo mokyklų, turinčių visą darbo laiką trunkantį universiteto miestelio MBA Rusijoje, „Eduniversal“ geriausių meistrų reitingas 2019 m.
 • ТОP-14 tarp geriausių МВА programų Vidurio ir Rytų Europoje, „The Eduniversal“ geriausių meistrų reitingas 2019 m.
 • ТОP-20 tarp geriausių vykdomųjų МВА programų Vidurio ir Rytų Europoje, „The Eduniversal“ geriausių meistrų reitingas 2019 m.
 • ТОP-200 tarp geriausių MBA ir vykdomosios MBA programų visame pasaulyje, „Eduniversal“ geriausių magistrų reitingas 2019 m.

Vietos

 • Moscow

  Moscow, , Moscow

 • Nizhny Novgorod

  Нижний Новгород, Нижне-Волжская набережная, д. 7/2, офис 21., 603001, Nizhny Novgorod

  • Russia Online

   Russia Online, Rusija

   • Kyiv

    Kyiv, Ukraina

    • Minsk

     Minsk, Baltarusija

     • Almaty

      Almaty, Kazachija

      Klausimai