Keystone logo
Elizabeth Johnson Organization

Elizabeth Johnson Organization

Elizabeth Johnson Organization

Įvadas

Internetiniai anglų kalbos kursai vyresnio amžiaus paaugliams ir suaugusiems

Internetiniai savarankiškų studijų kursai ir dėstomi internetiniai kursai

Internetinės savarankiškos studijosEJO siūlo 9 skirtingus internetinių kursų paketus vyresniems paaugliams ir suaugusiems. Visiems studentams reikia interneto ryšio ir įrenginio (dauguma jų yra mobilūs ir jie tiesiog atsiųstų programą).Siūlomi paketai - nuo dviejų komponentų akademinės anglų kalbos kursų iki penkių komponentų verslo anglų kalbos kursų. Pavyzdžiui, „Down to Business Achiever“ kursų paketą sudaro Verslo kalbėjimas, Verslo žodynas ir trys verslo rašymo komponentai B2 lygiu. Praktiniai anglų kalbos kursai A2 ir aukštesniuose lygiuose prasideda diagnostiniu tyrimu, tada programa pasirenka pamokos kelią, kurį mokinys ves. A1 lygio kursas iš anksto parenkamas.

Dėstomi internetiniai kursai

EJO siūlo akademinę anglų, verslo anglų kalbą, bendrąją anglų kalbą ir pasirengimą egzaminams, mokomus internetiniuose kursuose. Prieš pradėdami kursą, užpildykite anglų kalbos testą ir poreikių analizę. Turite išsamią diskusiją su EJO komandos nariu apie savo kursų tikslus ir uždavinius bei apie konkrečias kalbos sritis, kurias norite plėtoti. Nepriklausomai nuo jūsų poreikių, jūsų mokytojas planuoja programą, kaip juos patenkinti. Pamokų trukmė yra 60 minučių, o pamokų gali būti tiek, kiek reikia.

Visi mokytojai yra kvalifikuoti EFL mokytojai, dirbantys su EJO. Be pamokų laiko, mokiniai taip pat gaus papildomų užduočių, kurias atliks. Visi dalyviai gauna pažymėjimą, sėkmingai baigę kursą. Pamokos vyks naudojant mastelį ar panašią platformą.


Kodėl rinktis mus?

Pasirinkti tinkamiausią kalbos kursą yra tikrai svarbu, nes jis susijęs su investicijomis į ateitį. Nesvarbu, ar ieškote dėstomo kurso internete, ar tik internetinio kurso paketo, ir savarankiškai mokykitės sau, savo šeimos nariui ar vienam iš jūsų darbuotojų, esame tikri, kad atsakymas yra išmokti anglų kalbą kartu su mumis!

106992_106948_Smiley.jpg

Vietos

  • Alton

    Alton, Jungtinė Karalystė

    Klausimai