Keystone logo
© Tufigno Photo Services
EIM - European Institute of Management

EIM - European Institute of Management

EIM - European Institute of Management

Įvadas

Europos vadybos institutas numato išskirtinai kitokią 21-ojo amžiaus internetinę mokymosi ir tyrimų bendruomenę, kurioje profesionalai dirba kartu ir mokosi pritaikyti žinias, kad rastų trumpalaikius ir ilgalaikius sprendimus savo organizacijai ir generuotų teigiamus pokyčius savo darbe ir gyvenime.

Mokymasis EIM – tai profesinių 21 amžiaus kompetencijų ugdymas, kurias besimokantieji gali iš karto pritaikyti darbe ir gyvenime. Taip siekiame, kad jūs kaip profesionalas augtumėte ir pakiltumėte į orą.

Šios kompetencijos apima akademines ir metodines kompetencijas kartu su studento socialinių ir asmeninių kompetencijų, reikalingų norint būti konkurencingam darbo rinkoje dabar ir ateityje, stiprinimas.

Taikome personalizuotus, į besimokantįjį orientuotus ir labai interaktyvius didaktinius metodus, kuriuos pristato tarptautinė fakulteto komanda, kurioje dirba profesoriai ir treneriai, turintys daugiau nei 10 metų profesinę patirtį. EIM naudoja integruotas internetines mokymosi technologijas ir metodikas, kad nuolat gerintų besimokančiųjų mokymosi patirtį.

100% interaktyvus mokymasis internetu

Mes įsivaizduojame išskirtinai kitokį 21-ojo amžiaus internetinio mokymosi metodą.

Taikome žinomą Oksbridžo mokymosi mokymo metodą. Šis metodas pagrįstas interaktyviomis mokymo sesijomis, kurių metu studentai bus supažindinami su teorija kartu su savaitinėmis užduotimis, kurios apima mokslinių ir profesinių straipsnių skaitymą ir rašytinių užduočių rengimą akademinių darbų, tarptautinių atvejų analizės ir, jei įmanoma, gyvenimo būdu. atvejų analizė su tarptautinėmis kompanijomis arba pagal savo organizaciją.

Studentai kas savaitę gaus pašarus iš bendraamžių ir dėstytojo. Be to, mokymosi metodas apims strategijos kūrimo seminarus ir debatus bei verslo lyderių pristatymus. Parama apima reguliarias individualias koučingo sesijas, skirtas toliau ugdyti studentų strategines ir lyderystės kompetencijas MBA programos metu.

Kursų medžiaga, užduotys ir įvertinimai tvarkomi internetu per EIM mokymosi platformas, įskaitant vaizdo konferencijas, skirtas mokymo ir mokymo sesijų palaikymui. Įvertinimai tvarkomi ir pasiekiami per EIM Smartsheet studentų informacinę platformą.

Kur galite panaudoti savo laipsnį?

Mūsų institucija ir studijų programos yra visiškai akredituotos Maltos tolesnio ir aukštojo mokslo institucijos (MFHEA). Su šia akreditacija jūsų studijų programos gali būti pripažintos daugelyje šalių. Taip galėsite tęsti studijas įvairiose šalyse, o savo įgūdžius ir kompetencijas galėsite pripažinti platesnėje geografinėje darbo rinkoje.

Kad būtų galima pripažinti kitose šalyse, Malta dalyvauja vadinamuosiuose meta rėmuose, kurie leidžia palyginti nacionalines kvalifikacijas ir pripažinti jų lygį skirtingose šalyse, žr. MFHEA Reference Report 2016.

Maltos dalyvavimas Europos aukštojo mokslo erdvės kvalifikacijų sąrangoje reiškia, kad jūsų laipsnis taip pat gali būti pripažintas 49 Europos aukštojo mokslo erdvės (EHEA) valstybėse narėse, įskaitant visas Europos Sąjungos, Europos ekonominės erdvės ir plius nares. aštuonios Eurazijos šalys valstybės narės EAME.

Panašiai, Maltos dalyvavimas Tarptautinėje kvalifikacijų sąrangoje leidžia jūsų laipsniui būti pripažintas 31 Sandraugos valstybėje narėje Afrikoje, Azijoje, Karibuose, Europoje ir Ramiojo vandenyno regionuose Sandraugos valstybėse narėse TQF.

186882_186845_TICKET.hs_file_upload-AACSB-logo-member-color-RGB1.jpg

EIM tyrimų institutas

EIM tyrimų instituto mokslininkai turi didelę akademinių ir taikomųjų tyrimų patirtį su Europos vadybos instituto studijų sritimis susijusiomis temomis, įskaitant tyrimo metodus, vadybą, verslumą, tvarumą, verslo internacionalizavimą, skaitmeninę transformaciją, fintech, mašinas. mokymasis, duomenų mokslas, dirbtinis intelektas, platformomis pagrįsti verslo modeliai ir kt. Kai kurios iš mūsų dabartinių tyrimų temų yra šios:

  • Inovatyvių aukštųjų technologijų įmonių internacionalizacijos greitis
  • Tiesioginiai atvejo tyrimai aukštosiose mokyklose
  • Dinaminių kainodaros strategijų teisingumas
  • Kelių atvejų analizės dizainas kaip tyrimo metodika
  • Tvarus mobilumas
  • Išmanusis mobilumas ir viešojo transporto integracija Lotynų Amerikoje

Mūsų patyrusių mokslininkų komanda yra paskelbusi ir pristačiusi kelis šimtus akademinių straipsnių recenzuojamuose žurnaluose arba akademinėse konferencijose su keliais tūkstančiais cituojamų šaltinių. Dauguma jų yra ir akademinių žurnalų redkolegijų nariai. Visada laukiame susitikimo su motyvuotais mokslininkais, kurie norėtų tapti mūsų komandos dalimi.

Klausimai