Keystone logo
EHEI - European Higher Education Institute

EHEI - European Higher Education Institute

EHEI - European Higher Education Institute

Įvadas

Europos aukštojo mokslo institutas yra tolesnio mokymo įstaiga, siūlanti aukštos kokybės internetines antrosios pakopos ir magistrantūros studijų programas, kurios parengia studentus sėkmingai karjerai kylančios ekonomikos šalyse. Mūsų misija yra skatinti akademinį meistriškumą ir mokinių pasiekimus per transformuojančią ir prieinamą švietimo patirtį, daug dėmesio skiriant naujovėms, technologijoms ir kūrybiškumui. MFHEA – Maltos tolesnio ir aukštojo mokslo institucijos akredituota, licencijos numeris 2023-05, įstaiga taiko griežtą, įtraukią ir prieinamą švietimo sistemą, įkvėptą EHEA – Europos aukštojo mokslo erdvės nustatytų principų ir kokybės standartų.

Rengiame atsakingus lyderius, kurie pakeis verslą ir visuomenę

Mūsų pagrindinis tikslas yra ugdyti rytojaus pasaulinius lyderius, sukuriant palankią internetinę švietimo aplinką, kuri skatina individualius talentus ir potencialą, apima skirtingas perspektyvas ir ugdo kritinį mąstymą bei problemų sprendimo įgūdžius.

Aukštos kokybės internetiniai magistro laipsniai, prieinami pasaulinei auditorijai

EHEI magistrantūros programos leidžia įvairaus išsilavinimo ir amžiaus studentams įgyti akredituotą laipsnį studijuojant bet kada ir bet kur, dėka puikių profesorių ir pripažintų pramonės lyderių. Mūsų magistro laipsniai yra skirti reaguoti į kylančią darbo rinkos paklausą, naudojant aukštos kokybės novatorišką mokymo programą, prieinamą patogiu ir lanksčiu formatu.

Įstaigos internetinis mokymosi modelis suteikia studentams daug privalumų, pavyzdžiui, galimybę patiems nustatyti mokymosi tempą, derinti darbą ir studijas bei gauti individualų lankomumą pagal individualius poreikius ir gebėjimų lygį. Įvairių technologinių priemonių dėka studentai gali tobulinti savo karjerą ir išlaikyti savo profesinį pranašumą, keisdamiesi žiniomis ir patirtimi su bendraamžiais ir mokytojais daugiakultūrėje bendruomenėje.

 • Tarptautiniu mastu akredituotos
 • Įdomūs ir interaktyvūs internetiniai užsiėmimai
 • Lankstus ir individualizuotas mokymasis
 • Egzaminai ir vertinimas internetu
 • Finansinė parama ir stipendijos

Akreditacija

Europos aukštojo mokslo institutas yra tolesnio mokymo įstaiga, siūlanti aukštos kokybės internetines antrosios pakopos ir magistrantūros studijų programas, kurios parengia studentus sėkmingai karjerai kylančios ekonomikos šalyse. Mūsų misija yra skatinti akademinį meistriškumą ir mokinių pasiekimus per transformuojančią ir prieinamą švietimo patirtį, daug dėmesio skiriant naujovėms, technologijoms ir kūrybiškumui.

MFHEA – Maltos tolesnio ir aukštojo mokslo institucijos akredituota, licencijos numeris 2023-05, įstaiga taiko griežtą, įtraukią ir prieinamą švietimo sistemą, įkvėptą EHEA – Europos aukštojo mokslo erdvės nustatytų principų ir kokybės standartų.

Internetinės programos

EHEI internetinės programos suteikia galimybę įvairaus išsilavinimo ir amžiaus studentams įgyti akredituotą laipsnį studijuojant bet kur ir bet kur, dėka puikių profesorių ir pripažintų pramonės lyderių. Mūsų magistro laipsniai yra skirti reaguoti į kylančią darbo rinkos paklausą, naudojant aukštos kokybės novatorišką mokymo programą, prieinamą patogiu ir lanksčiu formatu.

Įstaigos ugdymo modelis įvairaus amžiaus studentams suteikia daug privalumų, pavyzdžiui, galimybę tęsti savo darbą, siekiant akademinių kvalifikacijų, kilti karjeros laiptais, bendrauti ir keistis žiniomis bei patirtimi su bendraamžiais ir mokytojais daugiakultūrėje bendruomenėje.

Instituciniai tikslai

Institucijos misija ir tikslai yra įkvėpti kokybės užtikrinimo principo ir nuolatinės vertinimo sistemos, kurios tikslas – įvertinti ir mokymo efektyvumą per studentų pasitenkinimą, rezultatus, rezultatus ir vietą.

Pagrindiniai institucijos tikslai yra

 • Siūlyti kokybiškas profesinių studijų programas, kurios yra sukurtos atsižvelgiant į kylančius darbo rinkų reikalavimus
 • Kurti bendruomenę ir praturtinti studentų gyvenimus skatinant išsilavinimą ir profesinį augimą
 • Skatinti į studentą orientuotą mokymąsi visais lygiais, paremtą technologiniais ištekliais ir vadovaujamą kvalifikuotų dėstytojų ir personalo
 • Suteikti išskirtinę švietimo patirtį per akademines ir administracines paramos paslaugas
 • Skatinti bendradarbiavimą ir dalijimąsi tyrimais tarp kitų institucijų, turinčių tuos pačius tikslus

Priėmimai

Vietos

 • Naxxar

  Northlink Business Centre, Level 2, Triq Burmarrad Naxxar, Malta, 6345, Naxxar

  Klausimai