Keystone logo
EELU Egyptian E-Learning University

EELU Egyptian E-Learning University

EELU Egyptian E-Learning University

Įvadas

EELU teikia aukštos kokybės švietimo ir mokymo paslaugas už prieinamą kainą tiekti darbo rinkos su paruoštų pramonės darbuotojų, galinčių kovoti su pažangiomis technologijomis ir kurti ir nuolat tobulinti mokymo ir mokymosi aplinką.

Švietimo politika universitete priklauso nuo integruoto ugdymo sistemą, kuri palengvina besimokantįjį orientuotą modelį teikiant: 1. Akis į akį paskaitų tarp dėstytojų ir studentų.

 1. Asinchroninis savarankiškai tempa per universitetinį portalo gauti prieigą prie elektroninio kursus ir elektroninius turinį.
 2. Sinchroninės virtualios klasės naudojantys internetą ir universiteto intranete.
 3. Vaizdo konferencija.

Ši mokymo modelis apjungia tarp tiek tradicinių švietimo ir e-mokymosi švietimo teisingame mišraus modelio privalumų. Kaip tradicinis švietimas leidžia studentui tiesiogiai susisiekti su instruktoriais vienoje rankoje ir su kitais studentais iš kitos pusės, o e-mokymosi modelis leidžia studentui naudoti modernias ir pažangias technologijas ir leidžia jam / jai įgyti bendravimo įgūdžius, pristatymas įgūdžių ir žinių paieška įgūdžiai. Todėl Egipto E-mokymasis universiteto studentas tampa švietimo sistemos centras ir yra kvalifikuotas žinių ir įgūdžių prisijungti konkurencingą darbo rinką visame pasaulyje.

Vietos

 • Egypt Online

  Egypt Online, Egiptas

  • Giza

   33, Elmesaha St., Dokki , , Giza

   Klausimai