Keystone logo
EDHEC Business School - Online Programs

EDHEC Business School - Online Programs

EDHEC Business School - Online Programs

Įvadas

EDHEC verslo mokykla: internetinio švietimo formavimas

Siekdama pagerinti savo skaitmeninę plėtrą, EDHEC verslo mokykla sukūrė EDHEC Online, 100% internetinę skaitmeninę platformą. Siekdama patenkinti profesionalų ir būsimų vadovų lankstumo poreikį, EDHEC Online daugiausia skirta aktyviems specialistams, norintiems įgyti naujų įgūdžių, kad galėtų pagerinti savo profesinę karjerą per aukšto lygio diplominius mokymus, pasiekiamus bet kur ir bet kada.

192778_pexels-canva-studio-3153201.jpg

Visas internetinių kursų asortimentas

Nuo specializuotų mokslų bakalauro iki vadovų ir magistrantūros programų EDHEC Online yra pagrįsta nauju mokymosi būdu, siūlydama vadybos diplomų ir sertifikavimo kursus visais su naujais verslo iššūkiais susijusiais klausimais. Mokymo programas teikia EDHEC verslo mokyklos profesoriai ir įmonės ekspertai, kurie atsineša savo patirtį ir žinias.

Tobulumo platforma

EDHEC verslo mokykla yra Tarptautinės vadybos švietimo ateities (FOME) įkūrėja, bendradarbiaujanti su Londono imperatoriškuoju koledžu ir keliomis kitomis prestižinėmis verslo mokyklomis bei pasaulinio lygio universitetais. Šio aljanso tikslas yra pakeisti nuotolinio mokymosi diplomus, derinant technologines ir pedagogines žinias.

Be to, kelios partnerystės arba susitarimai su pagrindiniais EdTech pasaulio žaidėjais praturtina EDHEC Online mokymosi patirtį.

Vienas tikslas: praturtinti mokymosi patirtį

EDHEC Online leidžia EDHEC verslo mokyklai suteikti prieigą prie išskirtinio turinio kuo daugiau studentų, skatinamų reikšmingų skaitmeninių naujovių. EDHEC Online sukūrė vietinę el. mokymosi sistemą, pagrįstą 4 ramsčiais ir orientuotą į studentą:

 • Speciali parama iš EDHEC profesorių per reguliarius individualius ir grupinius mokymus,
 • Privilegijuotas bendravimas su EDHEC profesoriais ir akademiniais mentoriais kassavaitiniuose susitikimuose virtualiose klasėse ir internetiniame miestelyje,
 • Naujos technologijos pritaikytam mokymuisi (vaizdo įrašai, viktorinos, mokymasis mobiliuoju telefonu, internetiniai vertinimai ir kt.)
 • Inovatyvios mokymosi patirtis tiek asmeniškai, tiek nuotoliniu būdu (komandos formavimas, seminarai, verslo žaidimai ir kt.)

"Sukurdama EDHEC Online, EDHEC verslo mokykla atsiduria rytojaus kelių universitetų modelio priešakyje. Mes siūlome savo studentams daugybę galimybių įgyti aukšto lygio akademinės ir technologinės kompetencijos diplominius kursus, kad pasisektų greitai besikeičiančiame pasaulyje.

Benoit ARNAUD, programų dekanas ir EDHEC Online direktorius

Universiteto ypatybės

EDHEC įkūrė verslininkai, pasiryžę ugdyti ir ugdyti naujos kartos verslo lyderius. Praėjus daugiau nei šimtmečiui, EDHEC studijų programos tebėra tarp geriausių Europoje („Financial Times“ reitingai).

Tarptautiniu mastu akredituotos ir aukštą reitingą turinčios programos

Dėka savo trigubo akreditavimo (EQUIS, AACSB ir AMBA), EDHEC verslo mokykla yra viena geriausių verslo mokyklų Prancūzijoje ir užsienyje. Priklausymas labai artimam trigubai akredituotų institucijų ratui yra akademinės kompetencijos ir kursų internacionalizavimo garantas.

Ši išimties paieška pripažįstama nacionaliniuose ir tarptautiniuose reitinguose. Laikoma viena geriausių verslo mokyklų Prancūzijoje, jos pasaulinė įtaka ir toliau vystosi. „Financial Times“ 2022 m. įtraukta į 7 geriausių Europos verslo mokyklų sąrašą, EDHEC verslo mokykla nuolat patvirtina savo mokymo programų meistriškumą ir kompetenciją. Jos vadovybė įsitvirtino pasaulinėje arenoje dėka dėstytojų, partnerių ir studentų, kurie prisideda prie EDHEC prestižo, toli už mokyklos sienų, įsipareigojimo.

Mūsų tarptautiniai reitingai

 • #5 Finansų magistras, „Financial Times“, 2021 m
 • #2 Executive MBA Prancūzijoje, „The Economist“, 2020 m
 • #9 vadybos magistro (MiM) programos, „Financial Times“, 2021 m
 • #7 verslo mokykla Europoje, „Financial Times“, 2022 m

Kosmopolitinė ekosistema

EDHEC verslo mokykloje studentai iš labai skirtingų sluoksnių susitinka, bendradarbiauja ir tobulėja kartu:

 • Į tradicines aukštojo mokslo programas įstojo 8600 studentų, iš kurių 35% yra tarptautiniai
 • 245 mainų ir dvigubo laipsnio sutartys su pirmaujančiomis pasaulio akademinėmis institucijomis
 • Apie 50 000 absolventų tinklas 130 šalių

Naujoviškas požiūris į mokymąsi internetu

Būdama tarptautinio aljanso Future of Management Education (FOME) įkūrėja, EDHEC bendradarbiauja su kai kuriomis geriausių verslo mokyklų pasaulyje, siekdama pakeisti nuotolinį mokymąsi . Kaip veikia FOME? Tinklo nariai sujungia pedagoginius ir skaitmeninius mokymo išteklius, kad suteiktų naujų tyrimų ir žinių dar daugiau studentų visame pasaulyje.

Tai reiškia, kad jūsų mokymosi galimybės tikrai neribotos. Tai reiškia, kad niekas netrukdo jums plėsti savo žinias ir įgyti naujų verslo bei valdymo įgūdžių.

Kas yra FOME nariai?

Kiekvienas FOME narys turi savo verslo, vadybos ir finansų žinių rinkinį, taip pat savo srities ekspertų ir tyrėjų komandą. Kursinių darbų ir mokymosi parinkčių yra begalė, o visa tai gausite per EDHEC Online.

FOME nariai tiki, kad skaitmeninis mokymasis turėtų turėti tokį patį poveikį kaip mokymasis akis į akį, todėl daugiausia dėmesio skiria tik toms mokymosi technologijoms, kurios įkvėps studentus iš tikrųjų pakeisti save ir savo organizacijas, pristatyti į rinką.

EDHEC Alumni tinklas nuotoliniam mokymuisi

Mūsų 54 000 EDHEC absolventų dirba daugiau nei 4500 skirtingų įmonių ir gyvena 130 skirtingų šalių , tačiau jie vis tiek dažnai susirenka prisiminti savo laiką EDHEC ir karjerą, šeimas ir gyvenimą nuo studijų baigimo. Per kiekvienus metus EDHEC absolventai susitinka restoranuose, klubuose, posėdžių salėse ir privačiuose namuose 550 renginių per metus .

Šios progos suteikia laiko sujungti įvairias EDHEC absolventų kartas ir užmegzti tvirtus ryšius tarp skirtingos kultūros absolventų. Daugelis absolventų skelbia laisvą darbo vietą EDHEC karjeros centro internetiniame darbo forume, nes nori dirbti su kitais EDHEC absolventais – ryšys toks stiprus!

Alumni tinklas, prieinamas studentams internetu

Internetiniai studentai, įstoję į studijų programas, taip pat naudojasi plačiu EDHEC absolventų tinklu. Mokyklų ambasadoriai yra dislokuoti visame pasaulyje ir reguliariai rengia socialinius ir profesinius renginius.

Alumnų renginių pavyzdžiai apima:

 • kasmetinis EDHEC Rendez-Vous,
 • Ambasadorių diena,
 • Naujų studentų pasveikinimo vakarėliai,
 • ir Alumnų miestelio diena.

Internetiniai studentai taip pat gali prisijungti prie EDHEC absolventų tinklo, kad surastų mentorius ir studijų bičiulius, jei susiduria su sunkumais nagrinėdami konkretų dalyką.

  Akreditacijos

  Akredituota „EFMD Equis“Akredituota AMBAAkredituota AACSB

  Vietos

  • Lille

   Lille, Prancūzija

   Chat with students

   Klausimai