Keystone logo
EDHEC Business School - Online Programs

EDHEC Business School - Online Programs

EDHEC Business School - Online Programs

Įvadas

Susisiekite su savo ateitimi

EDHEC siūlo novatoriškus internetinius kursus ir studijų programas, kurios atitinka aukščiausius akademinius standartus ir pritraukia pasaulinį mąstytojų ir pasiekimų skaičių.

EDHEC verslo mokykla, internetinio švietimo pradininkė, siekia sustiprinti savo naujoviškų mokymų pasiūlą, paspartindama skaitmeninę plėtrą ir išplėsdama mokymo apimtį bei poveikį pasaulinei auditorijai.

EDHEC: internetinio švietimo formavimas

Siekdama pagerinti savo skaitmeninę plėtrą, EDHEC verslo mokykla sukūrė EDHEC Online, 100% internetinę skaitmeninę platformą. Siekdama patenkinti profesionalų ir būsimų vadovų lankstumo poreikį, EDHEC Online daugiausia skirta aktyviems specialistams, norintiems įgyti naujų įgūdžių, kad galėtų pagerinti savo profesinę karjerą per aukšto lygio diplominius mokymus, pasiekiamus bet kur ir bet kada.

Visas internetinių kursų asortimentas

Nuo specializuoto bakalauro laipsnio iki vadovų ir MBA kursų, EDHEC Online yra pagrįsta nauju mokymosi būdu, siūlydama vadybos diplomų ir sertifikavimo kursus visais su naujais verslo iššūkiais susijusiais klausimais. Mokymo programas teikia EDHEC verslo mokyklos profesoriai ir įmonės ekspertai, kurie atsineša savo patirtį ir žinias.

Tobulumo platforma

EDHEC verslo mokykla yra tarptautinio Future of Management Education (FOME), bendradarbiaujant su Londono imperatoriškuoju koledžu ir 5 kitomis prestižinėmis verslo mokyklomis bei pasaulinio lygio universitetais, įkūrėja. Šio aljanso tikslas yra pakeisti nuotolinio mokymosi diplomus, derinant technologines ir pedagogines žinias.

Be to, kelios partnerystės arba susitarimai su pagrindiniais EdTech pasaulio žaidėjais praturtina EDHEC Online mokymosi patirtį.

Sukūrusi EDHEC Online, EDHEC verslo mokykla atsiduria rytojaus kelių miestelių modelio priešakyje. Taigi mes siūlome savo studentams daugybę galimybių įgyti aukšto lygio akademinės ir technologinės kompetencijos diplominius kursus, kad pasisektų greitai kintančiame pasaulyje.
Benoit ARNAUD, dekanas, EDHEC Online direktorius

Vienas tikslas: praturtinti mokymosi patirtį

EDHEC Online leidžia EDHEC verslo mokyklai suteikti prieigą prie išskirtinio turinio kuo daugiau studentų, skatinamų reikšmingų skaitmeninių naujovių. EDHEC Online sukūrė vietinę el. mokymosi sistemą, pagrįstą 4 ramsčiais ir orientuotą į studentą:

  • Speciali parama iš EDHEC profesorių per 2 individualias ir grupines koučingo sesijas per mėnesį,
  • Privilegijuotas bendravimas su EDHEC profesoriais ir akademiniais mentoriais kassavaitiniuose susitikimuose virtualiose klasėse ir internetiniame miestelyje,
  • Naujos technologijos pritaikytam mokymuisi (vaizdo įrašai, viktorinos, mokymasis mobiliesiems, internetiniai vertinimai ir kt.)
  • Inovatyvios mokymosi patirtis tiek asmeniškai, tiek nuotoliniu būdu (komandos formavimas, seminarai, verslo žaidimai ir kt.)

EDHEC verslo mokykla: rytojaus lyderių mokymas

Vienas siekis: daryti įtaką

Nuo tada, kai 1906 m. verslininkai įkūrė EDHEC verslo mokyklą, ji pakilo į aukščiausius tarptautinius standartus dėl savo novatoriško ir unikalaus pedagoginio požiūrio.

Remiantis kultūra „Žmonių kūrimas verslui kurti“ ir „Mokymasis veikiant“, jos pedagogika yra įsipareigojusi iš naujo atrasti mokinių edukacinę patirtį, siūlydama jiems platų aukšto lygio mokymų portfelį. Nuo bakalauro laipsnio (tarptautinio BBA) iki Ph.D. Finansų ir visų magistrantūros kursų pradinio ir tęstinio mokymo srityje EDHEC moko rytojaus lyderius suprasti verslo pasaulio sudėtingumą ir daryti teigiamą poveikį verslo pasauliui ir visai visuomenei.

EDHEC visur: 5 tarptautiniai miesteliai ir 1 internete

Penkiuose miesteliuose: Lilyje, Nicoje, Londone, Londone, Paryžiuje, Singapūre ir internetiniame miestelyje EDHEC yra viena iš dvidešimties geriausių verslo mokyklų Europoje. Nacionaliniu ir tarptautiniu mastu žinomas EDHEC turi tvirtą mokslinių tyrimų ir inovacijų kompetencijos reputaciją. EDHEC veikia kaip tikra idėjų laboratorija ir siūlo novatoriškus sprendimus, kuriuos labai vertina ir priima įmonės.

Mūsų pašaukimas yra atitikti mūsų studentų ir partnerių mokymosi reikalavimus tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu. Siekdami prisidėti prie asmeninio ir profesinio mūsų studentų augimo, pasitelkdami novatoriškas ir tarpdisciplinines mokymo programas, mūsų pranešėjų įsipareigojimą ir patirtį bei stiprų tinklą.
Emmanuelis METAIS, EDHEC verslo mokyklos dekanas

Reitingai: tarptautinis pripažinimas

Vos per kelerius metus išskirtinė augimo dinamika paskatino EDHEC verslo mokyklą pasiekti aukščiausius tarptautinius standartus, su akademine patirtimi ir visame pasaulyje žinomais kompetencijos centrais.

Akreditacijos

Vietos

  • Lille, Prancūzija

Klausimai