Keystone logo
EC English State University of New York at Fredonia

EC English State University of New York at Fredonia

EC English State University of New York at Fredonia

Įvadas

Apie Anglijos valstybinį Niujorko universitetą Fredonijoje

Kiekvienais metais padedame mokiniams iš daugiau nei 140 šalių pasiekti savo kalbos tikslus ir įgyvendinti savo svajones mūsų nuostabiose anglų kalbos mokyklose visame pasaulyje.

Mokymosi universiteto mieste privalumai

Šiandien norėtume pasidalinti vienu iš svarbiausių vasaros įvykių: EB pirmosios universiteto miestelio mokyklos atidarymu Niujorko valstijos universitete (SUNY) Fredonia.

Ar žinote, dėl ko gyvenimas ir mokymasis miestelyje yra tokia įdomi ir naudinga patirtis? Mes galime jums viską papasakoti apie tai!

Kodėl EC On-Campus?

Norime suteikti savo studentams autentišką galimybę akademiniu ir socialiniu požiūriu visapusiškai pasinerti į visos Amerikos universiteto miestelio gyvenimo būdą ir kartu pakelti savo kalbos lygį.

Du puikūs akademiniai EB universiteto universiteto patirties privalumai yra visapusiškas pasirengimas aukštajam mokslui ir tiesioginis kelias į visą JAV universitetų sistemą. Kai būsite Niujorko valstijos universiteto tinklo dalis, galėsite būti užtikrinti, kad perkėlimo tarp kitų geriausių universitetų procesai vyks sklandžiai dėl perkėlimo kelių ir pilnų kreditų pervedimų!

Tokia galimybė taip pat atneša asmeninį augimą ir galimybę lavinti savo socialinius įgūdžius. Gyvenimas ir mokymasis universiteto miestelyje suteikia studentams tinkamą galimybę susitikti ir bendrauti vieniems su kitais. Pamatysite naujus veidus ir susirasite naujų draugų klasėje, per pietus valgykloje, universiteto organizuojamoje socialinėje veikloje arba universiteto rezidencijoje, nešdami drabužius į skalbyklą!

Atgal į klasę, bet kokie pokalbiai ir akademinės diskusijos su kitais tarptautiniais EB universiteto studentais bus įdomi mokymosi patirtis, be to, tai bus puiki galimybė įgyti kalbėjimo praktikos, taip pat patobulinti viešo pristatymo įgūdžius. . Taip pat turėsite galimybę pasiruošti gyvenimui universitete su unikaliu anglų kalbos kursu, skirtu akademiniams tikslams, kurie padės pasiekti akademinius tikslus ir įstoti į universitetą su pasitikėjimu ir įgūdžiais.

Vietos

  • 280

    280 Central Ave, Fredonia, NY 14063, USA, 14063, 280

    Klausimai