Keystone logo
EAE | Programas Distancia

EAE | Programas Distancia

EAE | Programas Distancia

Įvadas

Pasikeitė žmonių mokymosi būdas

Nuotolinis mokymas šiandien yra realybė visame pasaulyje. Daugelis Europos, Azijos ir Amerikos universitetų savo programas ir magistro laipsnius siūlo per atstumą. Švietimo naujovės atsirado dėka naujų technologinių atramų, kurios keičia žmonių mokymosi būdą, sukuria milžiniškas galimybes.

EAE verslo mokykla, žinodama šią naują realybę, 2007 m. Nusprendė į savo programas įtraukti internetinio nuotolinio mokymo ir mišriojo mokymo programą. Tokiu būdu jūsų studentai gali pasinaudoti daugybe galimybių mokytis nuotoliniu būdu:

Derinti asmeninį ir darbinį gyvenimą

Aktyvus naujųjų technologijų naudojimas leidžia suderinti mokymo veiklą su profesiniu ir šeimos gyvenimu.

Savo tempu

Be jokios abejonės, vienas iš didžiausių privalumų mokantis mokytis nuotoliniu būdu. EAE internetinių nuotolinių ir mišrių mišrių programų ypatybės leidžia kiekvienam studentui pritaikyti studijas savo tempu, nes akademinis kalendorius yra lankstus ir pritaikomas kiekvieno studento poreikiams. Akademinis patarėjas lydės studentą viso mokymo proceso metu jo nustatytu tempu, atsižvelgiant į tai, kad jis turi iki 3 metų magistro studijoms baigti ir 2 metus aukštosioms programoms. 80% mūsų studentų baigia studijas nuo 12 iki 18 mėnesių.

Kur ir kada nori

Internetinės nuotolinės ir mišrios mišrios nuotolinės sąlygos leidžia mokytis studento pageidaujamu laiku ir toje vietoje. EAE programų pedagoginis modelis pritaikomas bet kokioms aplinkybėms (pavyzdžiui, laiko prieinamumui ar geografinei vietai).

Šis lankstumas leidžia bet kokiai situacijai patekti į universitetą internetu ir tęsti studijas. Be to, studentui nereikia su savimi nešiotis mokomosios medžiagos, nes ją miestelyje galima įsigyti skaitmenine versija.

Sutaupysite laiko

Taikant nuotolinio mokymosi internetu arba mišraus mišraus mokymosi būdus, sutaupoma laiko: nebereikia keliauti į vietą, kur vyksta užsiėmimai. Studentas nusprendžia, kur nori mokytis.

Jūs esate pagrindinis veikėjas

Studentas yra mūsų mokymo veiklos centras: visas turinys ir ugdymo modelis sukasi apie jų poreikius. EAE verslo mokyklos metodika suskirstyta į tris sritis, kurios studentą laiko centrine ašimi:

  • Mokymasis grindžiamas patirtimi: mes pritaikome ir pritaikome visas teorines koncepcijas realiame pasaulyje.
  • Mokymasis grindžiamas problemomis: studentas turi reaguoti į skirtingas nesėkmes ir pritaikyti įgytas žinias.
  • Mokymai remiasi atvejų tyrimais: mokytojai imituoja realius atvejus klasėje, kad paskatintų mokinių mokymąsi.

Be to, studentai turi EAE verslo mokyklos internetinį miestelį ir išteklių, paslaugų bei veiklos, kad galėtų toliau plėtoti savo mokymosi procesą. Visi šie elementai pritaikyti kiekvieno studento poreikiams ir rūpesčiams patenkinti.

Vietos

  • Spain Online, Ispanija

Klausimai