Keystone logo
Ducere Global Business School Australia

Ducere Global Business School Australia

Ducere Global Business School Australia

Įvadas

„Ducere Global Business School“ yra pripažinta universitetų ir įmonių bendradarbiavimo lyderė, kuria siekiama sukurti ir teikti laipsnius, kurie turi tikrą poveikį karjerai. Mes bendradarbiaujame su pagrindiniais universitetais 4 žemynuose, pasaulinėmis korporacijomis, vyriausybės departamentais ir NVO, taip pat esame AACSB, Clinton fondo, Jungtinių Tautų ir įvairių pasaulinių rūmų nariai, siekdami užtikrinti, kad mūsų programos būtų aktualios, aktualios ir susijusios su pramone. .

Turime verslo ir filantropijos misiją. Ducere finansavo ir parėmė Ducere fondo veiklą 27 Afrikos šalyse milijonais dolerių.

Taikoma

Laipsniai, pritaikyti individualiai studentų karjerai ir aistroms. Projektais pagrįsti įmonės rezultatai, užtikrinantys realų poveikį.

Vizija

Suteikite pačius aktualiausius, pramonės pripažintus laipsnius, kurie skatina karjerą.

Industrija

Prisijunkite prie pasaulinių pramonės partnerių ir šimtų pasaulio lyderių tinklo.

Lankstus ir prieinamas

100% internete. Keli Pathways ir įėjimo parinktys.

Vertinimas

Jokių egzaminų. Vertinimai skirti praktiniams įgūdžiams ir pritaikymui lavinti ir išbandyti.

Socialinė įmonė

Jūsų išsilavinimas padeda tiems, kuriems to reikia, taip pat įgyti išsilavinimą per Ducere fondo veiklą visoje Afrikoje.

Nepaprasta studentų patirtis

Nuo lanksčių ir savarankiškai vykdomų internetinių studijų iki realaus pasaulio verslo projektų ir dinamiškų pramonės renginių – kiekvieną programą sukūrėme taip, kad atitiktų šiuolaikinio besimokančiojo poreikius.

Tiek bakalauro, tiek MBA kursai sujungia įtraukiantį internetinį mokymąsi su taikomu vertinimo metodu. Pagal šį modelį studentai nusprendžia, kada ir kaip studijuoja, o kartu atlieka praktinius įvertinimus, kurie yra svarbūs jų karjeros poreikiams ir pramonės poreikiams.

Taigi vietoj egzaminų galite dirbti su verslo planais, projektų atvejų studijomis ir kt., mėgaudamiesi prieiga prie Australijos pramonei svarbiausių kursų programos ir turinio.

Kad ir kaip nuspręstumėte studijuoti, gausite asmeninę paramą ir patarimus iš „Ducere“ studentų palaikymo komandos bei išsamių praktinių atsiliepimų iš akademinio personalo. Kiekviename jūsų studento kelionės etape Ducere dirbs su jumis, kad ugdytų skaitmeninį raštingumą, kritines žinias ir verslumo įgūdžius, reikalingus sėkmei naujovių pakeistoje ekonomikoje.

Mokykitės per sparčiausiai pasaulyje augančią mokymosi platformą, sukurtą taip, kad atitiktų jūsų gyvenimo būdą

Mokykitės naudodami naujausią platformą su studentais ir dėstytojais visame pasaulyje, dalyvaudami diskusijų forumuose ir palaikydami 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Mokymosi ištekliai apima žurnalus, skaidrių rinkinius, vaizdo įrašų turinį, animaciją ir kitus pateikimo būdus, kad būtų sukurta patraukliausia skaitmeninė mokymosi aplinka.

Praktinis ir su pramone susijęs aukštasis mokslas

Kursai teikiami bendradarbiaujant su pirmaujančiomis organizacijomis, siekiant suteikti universitetinį išsilavinimą, kuris tikrai paruoštų absolventus žengti kitus karjeros žingsnius.

„Ducere“ pramonės partnerystės remia praktinio ir tinkamo kurso turinio kūrimą; tikri pramonės projektai, susiejantys studentus su tikruoju verslo pasauliu, ir išskirtiniai pramonės renginiai, kuriuos rengia pirmaujančios Australijos įmonės.

Tikros pasaulinių lyderių ir verslo novatorių įžvalgos

Ducere Global Leaders fakultetą sudaro daugiau nei 250 pramonės lyderių iš aukščiausių viešojo gyvenimo ešelonų, įskaitant buvusius prezidentus, ministrus pirmininkus, generalinius direktorius, verslininkus ir filantropus.

Šių lyderių vaizdo įrašų įžvalgos yra įtrauktos į kursų turinį ir mokymo programą, mažinant atotrūkį tarp akademinių studijų ir praktinio, su pramone susijusio mokymosi.

Studentai gauna dar daugiau galimybių išgirsti iš verslo lyderių ir su jais bendrauti išimtiniais Ducere pramonės renginiais.

Ducere sukurti laipsniai, akredituoti universiteto partnerių visame pasaulyje.

Ducere laipsniai kuriami bendradarbiaujant su šimtais pirmaujančių pasaulio verslo, politikos ir filantropinių lyderių. Visi laipsniai yra oficialiai akredituoti universiteto partnerių tinklo. Rezultatas – neprilygstama universiteto patirtis, suteikianti studentams unikalų prestižinės akreditacijos ir atitinkamo taikomojo mokymosi derinį.

Vietos

  • Prahran

    Saint John Street,5, 3181, Prahran

    Klausimai