Keystone logo
© BIMM University
Ducere Global Business School

Ducere Global Business School

Ducere Global Business School

Įvadas

Praktiškiausios, su pramone susijusios kvalifikacijos pasaulyje

Ducere bendradarbiavo su Velso Trejybės Sent Deivido universitetu, Torrenso Australijos universitetu, Naujosios Anglijos universitetu ir Mauricijaus universitetu, kad suteiktų laipsnius, kuriuose yra unikalių verslo pasaulio išteklių.

Ši partnerystė paskatino Ducere išdidžiai pasiūlyti novatoriškiausius internetinius laipsnius - unikalias bakalauro ir magistro programas, leidžiančias studentams dirbti su realiais projektais su pirmaujančiomis verslo organizacijomis JK ir Australijoje. Studentai įgis praktinių įgūdžių spręsdami realaus pasaulio projektus su mūsų pramonės partneriais, tokiais kaip KPMG, „PwC“, „Disney“, ATO, „Telstra“, „Make-A-Wish“ ir daugelyje kitų.

„Dūcere“ yra moderni „ed-tech“ socialinė įmonė, į aukštąjį mokslą įtraukianti labiausiai įkvepiančius pasaulio protus ir pažangiausias technologijas. Mūsų internetinės aukštojo mokslo programos finansuoja novatorišką leidybą ir raštingumo plėtrą 24 Afrikos šalyse.

"Daugiau nei 44% Ducere studentų gauna atlyginimą arba padidina atlyginimą prieš baigdami studijas."

21-ojo amžiaus inovacijų ekonomikos universiteto mokslo laipsniai

Bendradarbiaudama su universitetais ir didelėmis kompanijomis, "Ducere" teikia mokslo laipsnius, skirtus patenkinti šiuolaikinio besimokančiojo poreikius lanksčiais internetiniais tyrimais, realiaisiais verslo projektais ir neprilygstama studentų parama.

Spręskite tikrus projektus. Pateikite tikrus rezultatus.

"Ducere" kursai pristatomi bendradarbiaujant su pirmaujančiomis organizacijomis, siekiant suteikti universitetinį išsilavinimą, kuris iš tikrųjų rengia absolventus, kad galėtų imtis savo karjeros. Ducero pramonės partnerystės remia praktinio ir atitinkamo turinio kūrimą; nekilnojamojo verslo projektai, jungiantys studentus su realiu verslo pasauliu.

Baigę studijas „Dūcere“ ir viename iš jos universiteto partnerių: Torrenso Australijos universitete, Velso Trejybės Sent Dovydo universitete ir Naujosios Anglijos universitete yra unikali, vertinga patirtis, kurios negalite gauti kitur. Nesvarbu, ar pasirinksite pradėti savo verslą, ar kurti socialinę įmonę, ar dirbti organizacijoje, sužinosite pritaikydami įgūdžius realiems verslo iššūkiams. Taikomas laipsnis, turintis įgūdžių, kurių siekia darbdaviai, užtikrins, kad jums pasiseks bet kuriuo pasirinktu keliu.

Realios įžvalgos iš pasaulinių lyderių ir verslo naujovių

"Ducere Global Leader" fakultetą sudaro daugiau nei 250 pramonės lyderių iš aukščiausių viešojo gyvenimo ešelų, įskaitant buvusius prezidentus, ministrus, vadovus, verslininkus ir filantropus.

Vaizdo įžvalgos iš šių lyderių yra surenkamos per visą Ducere'o turinį ir mokymo programą, panaikinant atotrūkį tarp akademinių studijų ir praktinio, pramonei svarbaus mokymosi.

"Tai laipsnis, kuris sprendžia problemą, kai yra veiksmingas ir taikomas darbo vietoje"

„Sky News“ tiesiogiai (Switzer Daily)

„Globalūs lyderiai ... veda lyderystės kursus realiame gyvenime“

"Business Review Weekly" žurnalas

Vietos

 • Swansea

  Swansea, Jungtinė Karalystė

 • Melbourne

  Melbourne, Australija

  • Curepipe

   Curepipe, Mauricijus

   • Newport Beach

    120 Newport Center Drive, 92660, Newport Beach

    Klausimai