Keystone logo
Dublin City University | DCU Connected - Excellence in Online Education

Dublin City University | DCU Connected - Excellence in Online Education

Dublin City University | DCU Connected - Excellence in Online Education

Įvadas

Ką daryti, jei pagal savo tvarkaraštį galite dirbti pasaulinės klasės internetiniame Airijos universitete pagal savo namų, savo šalies, bet kurioje pasaulio vietoje patogumą? Mokymasis internetu su "DCU Connected" suteikia nuotolinę prieigą prie visų universiteto išteklių: novatoriškos mokymo programos, žinomi mokytojai ir aktyvus mainus su kitais mokiniais.

Tai nėra internetinis mokymas, kaip jūs įsivaizdavote - su "Connected", jūs būsite integruota ir neįkainojama universitetų bendruomenės dalis. Su "DCU Connected" mokymasis vyksta bet kuriuo metu, bet kurioje vietoje. Nuotolinis mokymas niekada nebuvo toks artimas.

DCU

Kas mus daro geriau?

DCU Connected tinka DCU misijai - paversti gyvenimus ir visuomenes. DCU mes suprantame, kad ne kiekvienas gali pasirinkti visą studijų laiką. Šių studentų tikslas - suteikti lanksčią prieigą prie visiškai akredituotų DCU programų. Ne tik galėsite rengti kursus nepriklausomai nuo jūsų buvimo vietos, bet jūs taip pat turėsite galimybę tiesiogiai prisijungti prie vis labiau tarptautinio studentų tinklo.

Rezultatas yra tas, kad jūs turėsite visame pasaulyje pripažintą Airijos laipsnį, kuris suteikia unikalią, daugialypę perspektyvą dėl kai kurių pagrindinių iššūkių ir galimybių, su kuriais susiduria pasaulis.

DCU

Vietos

  • Dublin

    Glasnevin, Dublin 9, Ireland, , Dublin

Klausimai