Keystone logo
Douglas Business School

Douglas Business School

Douglas Business School

Įvadas

Apie mus

Douglas Business School (DBS), įsteigta 2008 metais, yra Douglaso aukštojo mokslo instituto dalis, teikianti aukštos kokybės aukštojo išsilavinimo ir profesinio mokymo programas Honkonge dirbantiems specialistams. 2014-18 m. Honkongo socialinių paslaugų taryba apdovanojo "Caring Company / Caring Organization" logotipą. "Douglas Business Services Sdn Bhd" yra oficialus DBS atstovas, skirtas studentams užsiregistruoti į Jungtinės Karalystės bakalauro ir magistro laipsnius Malaizijoje. 2015 m. Buvo įsteigtas centras, skirtas teikti kokybiškas aukštojo mokslo ir profesinio mokymo programas, skirtas užsiimantiems specialistams Singapūre.

Esant sparčiai besikeičiančiai ekonomikai, mes pripažįstame, kad žmonės lanksčiai ir laiku turi tobulinti savo įgūdžių rinkinius karjeros pažangai. Nesvarbu, ar pasirenkate studijuoti internetinį MBA ar internetinį bakalauro laipsnį, siūlome sudėtingas technologines platformas ir aukštos kokybės mokymo pagalbą. Yra lanksti ir mobili studijų galimybė tiems, kurie nori baigti kursą.

Mes teikiame daugybę internetinių ir mišrių mokymosi akademinių kvalifikacijų rinkodaros, verslo, finansų ir žmogiškųjų išteklių valdymo.

Mes taip pat dirbame su OTHM, EduQual, IBA ir Honkongo viešojo administravimo institutu, skiriančiomis organizacijas JK, kad pateiktume darbui svarbius Pathway diplomus. Šie diplomai veikia kaip " Pathway kursai įvairioms tarptautiniu mastu pripažintoms bakalauro, magistro ir MBA papildymo programoms, kurias skiria mūsų gerai žinomi užsienio partneriai.

Mes ir toliau teikiame kokybiškas aukštojo mokslo ir profesinio mokymo programas, kurios yra orientuotos į rinką, kad atitiktų sparčiai besikeičiančius visuomenės poreikius.

Sužinokite, kuris kursas tinka jums žemiau:

Bakalauro studijų programos

Viešojo administravimo institutas - Nacionalinis Airijos universitetas

 • Verslo studijų bakalauras (Hons) - specializacija apskaitos
 • Verslo studijų bakalauras (Hons) - specializacija rinkodaros srityje
 • Verslo studijų bakalauras (Hons) - specializacija žmogiškųjų išteklių valdyme

Antrosios pakopos studijų programos

Čičesterio universitetas, Didžioji Britanija

 • MBA - verslo administravimo magistras

Užsakymo vieta

Komercinėse ir pelno nesiekiančiose organizacijose siūlome vietos užsakymo paslaugas, kad galėtumėtis funkcijomis mūsų modernioje klasėje. Kurioje 730 kvadratinių pėdų gatvėje, klasėje gali apsistoti maždaug 30 žmonių. Jame įrengti būtini patogumai, reikalingi verslo ir mokymo funkcijoms.

Vietos

 • Hong Kong

  4th Floor, Energy Plaza, 92 Granville Road, , Hong Kong

 • Singapore

  10 Anson Rd, #16-07 International Plaza, 079903, Singapore

  • Selangor

   12, Jalan Temenggung 19/9, Bandar Mahkota Cheras, Batu 9 Cheras, 43200, Selangor

   Programos

   Klausimai