Keystone logo
Daytona State College

Daytona State College

Daytona State College

Įvadas

Paklauskite bet kurio iš mūsų studentų, kodėl jie pasirinko Daytona State College , ir jie papasakos apie mūsų aukščiausio lygio programas ir laipsnius, kokybiškus dėstytojus ir rūpestingus darbuotojus, gausų akademinį palaikymą, sklandų perėjimą į universitetus, 12 puikių bakalauro laipsnių. programos, taip pat smagios veiklos miestelyje.

Kaip studentas vienoje iš aukščiausią reitingą turinčių ir greičiausiai augančių Floridos valstijos koledžų, gausite turtingos kolegijos patirties, kurios pagrindinis dėmesys skiriamas jums. Tyrimai rodo, kad studentai, kurie įsitraukia į dinamišką kolegijos patirtį, paprastai būna sėkmingesni, o jūsų Deitono valstijos išsilavinimas gerokai viršys jūsų kursinius darbus.

Daugelyje mūsų studentų klubų ir veiklų galite ugdyti savo talentus ir atrasti naujas aistras, kurdami unikalias draugystės, mokymosi ir lyderystės galimybes. Pasinerkite į įvairias kultūrines programas, įskaitant meno parodas, spektaklius ir muzikinius pasirodymus. Pietryčių fotografijos muziejus, esantis universiteto miestelyje, yra vienas iš svarbiausių Amerikos muziejų, skirtų tik fotografijai.

Universiteto centre rasite nuostabų Studentų centrą ir jo patogumus, studentiško gyvenimo galimybes ir akademinės pagalbos paslaugas. Studijų ir paramos sritys apima biblioteką, rašymo centrą, kompiuterių laboratoriją ir Akademinės pagalbos centrą. Po visų tų studijų pailsėkite, atsipalaiduokite ir smagiai praleiskite laiką visiškai naujoje universiteto rezidencijos salėje, sporto salėje, uždarame baseine ir treniruoklių centre.

Be mūsų aukštos kokybės akademinių programų ir įdomių užsiėmimų miestelyje, taip pat būsite netoli Centrinės Floridos lankytinų vietų, gražių paplūdimių ir valstybinių parkų su mylių takais. Daytona Beach rajonas yra puiki vieta būti su išskirtiniu klimatu ištisus metus, puikia centrine vieta ir daug ką pamatyti bei nuveikti.

Apibendrinant galima pasakyti, kad studentai renkasi Deitono valstiją, nes tai protingas pasirinkimas ir siūlo visą koledžo patirtį!

Vizija

Daytona State College yra pagrindinis švietimo ir mokymo šaltinis, siekiant palengvinti asmens pažangą ir ekonominį vystymąsi Volusia ir Flagler apskrityse.

Misijos pareiškimas

Daytona State College, visapusiška valstybinė kolegija, suteikia prieigą prie įvairių lanksčių programų, pradedant bendruomenės praturtėjimu ir baigiant bakalaureato laipsniu, pabrėžiant studentų sėkmę, apimantį meistriškumą ir įvairovę, taip pat skatinant naujoves, siekiant pagerinti mokymą ir mokymąsi.

Mūsų vertybės

 • bendruomenė. Daytona State College bendruomenė apima mūsų studentus, dėstytojus, darbuotojus ir visuomenę, kuriai teikiame paslaugas. Mūsų bendruomenė remiasi abipuse pagarba, efektyviu ir atviru bendravimu bei pilietine atsakomybe.
 • Sąžiningumas. Deitona valstija siekia aukščiausių etikos standartų visose veiklos srityse, įskaitant sąžiningą ir nuoseklų elgesį su visais Deitono valstijos bendruomenės nariais. Kolegija visiškai remia akademinę laisvę ir intelektinės veiklos teisę.
 • Puikybė. Siekdama akademinės kompetencijos, profesionalumo ir kokybės visose mūsų siūlomose programose ir paslaugose, Daytona State taiko nuolatinio tobulėjimo sistemą, pagrįstą vertinimu, atskaitomybe ir dalyvavimu visa bendruomene.
 • Įvairovė. Žmonių, minčių ir išraiškos įvairovė suteikia energijos ir gyvybingumo mokymosi procesui. Deitona valstija švenčia individų ir kultūrų originalumą ir išskirtinumą, tuo pat metu vertindama bendrus ryšius, vienijančius mus kaip pasaulinę bendruomenę.
 • Inovacijos. Inovacijos ir kūrybiškumas yra mūsų, kaip institucijos, augimo, taip pat mūsų studentų augimo ir sėkmės raktai. Daytona State didžiuojasi savo gebėjimu prisitaikyti prie greitai kintančio pasaulio, ieškant teigiamų ir kūrybingų sprendimų iššūkiams, su kuriais susiduria.
 • Mokinio sėkmė. Nėra svarbesnės vertės už mūsų mokinių sėkmę. Mūsų pagrindinis tikslas – suteikti mokiniams įgūdžių, žinių ir veržlumo, kad jie galėtų sėkmingai dirbti klasėje, darbo vietoje ir gyvenime. Be šios sėkmės, tikimės įskiepyti savo mokiniams visą gyvenimą trunkančią meilę mokytis.

Strateginiai prioritetai

 • Užtikrinti akademinį meistriškumą. Siūlykite kokybiškas švietimo programas, atitinkančias Volusia ir Flagler apygardų ir kitų šalių akademinius ir neakademinius darbo jėgos poreikius.
 • Padidinkite mokinių sėkmę. Padidinkite studentų tobulėjimą ir akademinę paramą, kad pagerintumėte studentų rezultatus, įsitraukimą ir išlaikymą.
 • Kurkite bendruomenės partnerystes. Plėsti ir kurti partnerystes su verslo, bendruomenės ir švietimo organizacijomis, kurios sustiprina kolegijos misiją ir viziją.
 • Pabrėžkite institucinį efektyvumą. Užtikrinti efektyvų ir efektyvų kolegijos išteklių (fiskalinių, fizinių, žmogiškųjų ir technologinių) naudojimą.

Vietos

Vietos
 • West International Speedway Boulevard,1200, 32114, Daytona Beach

Klausimai