Keystone logo
Cyprus International Institute of Management

Cyprus International Institute of Management

Cyprus International Institute of Management

Įvadas

Kodėl verta rinktis CIIM - Cyprus International Institute of Management

 • Siūlo aštuonias (8) akredituotas verslo magistro programas.
 • „Eduniversal“ (2017 m. - 2019 m.) Įvertinta kaip geriausia Kipro verslo mokykla su 3 „Palmes of Excellence“.
 • Tarptautinis fakultetas iš geriausių universitetų visame pasaulyje ir patyrę pramonės profesionalai.
 • Tvirtas karjeros biuras (stažuotės, darbo vietos ir „Erasmus“ mainai).
 • Modulinė sistema (be semestrų) leidžia subalansuoti studijas ir darbą bei asmeninį gyvenimą.
 • Vakariniai kursai Nikosijoje ir Limasolyje.

CIIM - Cyprus International Institute of Management yra tarptautinė verslo mokykla, kurią 1990 m. Įsteigė verslo lyderių grupė ir žymių akademikų komanda, atstovaujanti kai kurioms geriausioms pasaulio verslo mokykloms. Mūsų tikslas buvo pasitelkti geriausius absolventų vadybos išsilavinimo mokytojus, neatsižvelgiant į jų buvimo vietą, ir suteikti jiems talentą bei patirtį Kipre.

Siekdama savo misijos, CIIM sukūrė modulinio ugdymo modelio pradininką. Tai suteikia mūsų programoms išskirtinį lankstumą, suteikiant studentams galimybę per trumpą, tačiau intensyvų laikotarpį sutelkti dėmesį į konkretų dalyką. Tai suteikia pasirinkimo laisvę, kuri ypač tinka dirbančio studento poreikiams.

Mokymosi rezultatai

 • Profesionalumas ir požiūris į „sugebėjimą“: elkitės profesionaliai ir reaguokite į bet kokią situaciją ir aplinką, kurioje jie dirba, priimdami iššūkius ir ieškodami greitų bei veiksmingų sprendimų.
 • Efektyvus valdymas: naudodamiesi analitiniais, problemų sprendimo ir sprendimų priėmimo įgūdžiais (kartu su žmonių įgūdžiais) padarykite išmatuojamus savo aplinkos skirtumus efektyviai valdydami savo padalinį, įmonę ar organizaciją.
 • Kūrybinis ir verslumo mąstymas: nustatykite esamas galimybes arba sukurkite naujų, taikydami intelektinį griežtumą, kritišką ir novatorišką mąstymą; noriai prisiimkite pagrįstą riziką, kad sukurtumėte bendrą vertę sau, savo organizacijai ir visuomenei, o nesėkmes vertinkite kaip mokymosi galimybes.
 • Tarpasmeniniai įgūdžiai ir emocinis bei kultūrinis intelektas: demonstruokite vizionierišką vadovavimą, efektyvų bendravimą, bendradarbiavimą, komandinį darbą ir tarpusavio santykių įgūdžius; pripažinti ir priimti individualią ir kolektyvinę kultūrinę įvairovę, siekiant skirtingų etninių grupių, kultūrų ir gyventojų tarpusavio ryšio.
 • Internacionalizacija: parodykite pasaulinių problemų supratimą ir supratimą bei siekite tarptautinės patirties ir sąveikos.
 • Veiksmingos žinios ir mokymasis visą gyvenimą: įgykite naudingų žinių vienoje ar keliose verslo valdymo srityse. Būkite visą gyvenimą besimokantys, nuolat tobulindami asmeninį ir profesinį tobulėjimą.
 • Etinė ir socialinė atsakomybė: elkitės taip, kad parodytumėte sąžiningumą, skaidrumą, pagarbą ir kitas etines, socialines ir pilietines pareigas, pripažindami jų tarpusavio priklausomybę ir ryšį su kitais ir su aplinka.

CIIM: Naujas būdas mokytis!

CIIM veikia pagal jūsų tvarkaraštį, o ne atvirkščiai.

CIIM vadovaujasi naujoviška ir patogia sistema, vadinama „Flexi Study“, o užsiėmimai grindžiami unikalia registracijos sistema.

„Flexi“ studijų sistema

 • 1 nauda: rinkitės po vieną klasę, jums nereikia sekti semestrus!
 • 2 nauda: naudojant „Flexi“ studijų sistemą kiekviena klasė trunka apie 1–2 savaites!
 • 3 nauda: derinkite darbą ir mokymąsi su patogiomis nakties ir savaitgalio pamokomis!

Sujunkite darbą ir studijas

Naudodamiesi patogiomis nakties ir savaitgalio pamokomis, galite tęsti darbą mokydamiesi. Jūsų tvarkaraštis pakoreguotas leidžia tęsti karjerą, džiaugtis šeima ir mokytis tuo pačiu metu.

Klasių vertinimai

Kai kurioms klasėms reikia laikyti egzaminą, o kai kurioms kitoms - raštišką užduotį. Rašytinės užduotys pateikiamos praėjus maždaug mėnesiui po paskutinio klasės susirinkimo.

ECTS

 • Europos kreditų pervedimo ir kaupimo sistema
 • Norėdami baigti CIIM studijų programą, turite sukaupti tam tikrą ECTS kreditų skaičių (90 MSC ir 120 MBA ir MPSM).

„Rolling Admissions“

Paraiškos dėl priėmimo priimamos ištisus metus. Nėra nustatyto paraiškos pateikimo laikotarpio ar termino. Gavusi paraišką, mokykla ją peržiūrės ir priimtas mokinys galės pradėti pamokas prisijungdamas prie kitos siūlomos klasės.

Akreditacijos ir pripažinimai

1990 m. Įsteigta ne pelno siekianti tarptautinė verslo mokykla „CIIM - Cyprus International Institute of Management turi visas savo programas pagal standartus ir gaires akreditavusi Kipro aukštojo mokslo kokybės užtikrinimo ir akreditavimo agentūra (DI.PAE). teikia Europos kokybės užtikrinimo tinklas (ENQA).

Akreditacijos ir tarptautinis bendradarbiavimas

CIIM MBA yra tarptautiniu mastu akredituota EPAS. Mes taip pat siūlome žmogiškųjų išteklių valdymo magistrą (CyHRMA patvirtinimą), finansinių paslaugų magistrą, verslo vadybos magistrantūrą, švietimo lyderystės vadybos magistrantūrą ir verslo intelekto ir duomenų analizės magistrantūrą Finansų teisės ir tarptautinių mokesčių magistras.

Visas mūsų programas taip pat akreditavo Kipro vyriausybės akreditavimo agentūra. „CIIM Executive Education“ yra akredituota visame pasaulyje žinomų įstaigų, kurios garantuoja aukščiausią mokymo ir tobulinimo programų, siūlomų Kipre, kokybę.

Mes dirbame kaip CFA partnerių institutas, ICAEW partneris mokymuose, Chartered Institute for Securities and Investment (CISI) akredituotas mokymo paslaugų teikėjas ir Direktorių instituto (JK) akredituotas regioninis mokymo centras. Siekdama savo misijos, CIIM sukūrė modulinio ugdymo modelio pradininką. Tai suteikia mūsų programoms išskirtinį lankstumą, suteikiant studentams galimybę per trumpą, tačiau intensyvų laikotarpį sutelkti dėmesį į konkretų dalyką. Tai suteikia pasirinkimo laisvę, kuri ypač tinka dirbančio studento poreikiams.

Vietos

 • 21 Akademias Avenue, 2107, Aglantzia

 • 3-5 Chaidariou Street, 3020, Limassol

Klausimai