Keystone logo
Corban University

Corban University

Corban University

Įvadas

Corban University yra pripažįstamas kaip Corban University kolegija, kurioje dirba įsitraukę studentai, puikus mokymas, gyva bendruomenė ir sėkmingi rezultatai. Corbanas taip pat patenka į geriausių JAV naujienų ir „World Report“ universitetų sąrašą Vakaruose.

Corban University moko studentus, kurie Jėzui Kristui padės pakeisti pasaulį. Mūsų dėmesys teikiant akademinį, dvasinį ir asmeninį augimą krikščioniškoje aplinkoje sukuria neįtikėtiną bendruomenę jūsų kolegijos patirčiai.

Ekspertų dėstymas daro mokymąsi aktualų ir prasmingą. Mūsų 12: 1 studentų ir dėstytojų santykis mažina klasės dydį, todėl dėstytojai tave pažįsta vardu. Jie pataria, konsultuoja ir aktyviai prisideda prie jūsų tikslų.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

  • Salem

    Deer Park Drive Southeast,5000, 97317, Salem

    Klausimai