Keystone logo
Concordia University, St. Paul Global

Concordia University, St. Paul Global

Concordia University, St. Paul Global

Įvadas

Konkordijos universitetas, St. Paul, sveikina įvairų studentų būrį ir leidžia studentams augti akademiškai, dvasiškai ir tarpasmeniškai. Bendruomenės jausmas Concordia universitete, Sent Paule – ar universiteto miestelyje, ar internete – leidžia studentams pasijusti Concordia šeimos dalimi, kai jie užsiregistruoja vienoje iš mūsų programų. Skatiname studentus tyrinėti savo interesus, bendrauti su dėstytojais ir bendraamžiais ir siekti savo tikslų per akademinę sėkmę.

Internetinės programos iš Concordia universiteto, Sent Paulas yra palaikančios ir energingos, leidžiančios pasiekti savo tikslus lanksčioje skaitmeninėje aplinkoje. Mūsų išsamios programos yra skirtos suteikti jums vertingos patirties ir pažangių pramonės žinių, atitinkančių Concordia akademinio meistriškumo tradicijas. Mūsų internetinė bendruomenė skatina studentus tyrinėti savo interesus, bendrauti su dėstytojais ir bendraamžiais ir siekti savo tikslų per akademinę sėkmę ir augimą.

Konkordijos universitetas, Sent Paulas, yra akredituotas Aukštojo mokslo komisijos ir yra Šiaurės centrinės asociacijos narys. Konkordijos universitetas, St. Paul, buvo akredituotas nuo 1967 m., o pakartotinė akreditacija suteikta 2018 m.

Vietos

Vietos
  • Concordia Avenue,1282, 55104, Saint Paul

Klausimai