Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Colorado State University - Pueblo Online

Colorado State University - Pueblo Online

Colorado State University - Pueblo Online

Įvadas

CSU Pueblo miestelis, apimantis daugiau nei 275 ha, vainikuoja šiaurinį Pueblo, Kolorado valstijos, galą. Pueblo yra istoriškai ir kultūriškai turtingas daugiau kaip 100 000 miestas, esantis valstijos širdyje, palei Arkanzaso upę, netoli Greenhorno kalnų, spalvingame Pikes Peak regione, Pietų Kolorado valstijoje.

Kolorado valstijos universitetas-Pueblo yra įsikūręs istoriškai ir kultūriškai turtingoje daugiau nei 100 000 žmonių bendruomenėje, esančioje pietinėje valstijos dalyje, netoli Uolinių kalnų papėdės, visai netoli kelio nuo Denverio ir Kolorado šaltinių.

Universiteto lyderių komandą (ULT) sudaro Kolorado valstijos Pueblo universiteto aukšto lygio dėstytojai ir darbuotojai.

Kuriame pelnytą vienos iš pirmaujančių valstybės institucijų reputaciją. Šį pripažinimą pelnė nuolatinis mūsų institucijos vertinimas ir tai, ką išmokome, pritaikydami savo kasdienėje veikloje.

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

  • Pueblo

    Bonforte Boulevard,2200, 81001, Pueblo

    Klausimai