Keystone logo
© Eva Dang
The Chartered Institute of Public Finance and Accountancy (CIPFA)

The Chartered Institute of Public Finance and Accountancy (CIPFA)

The Chartered Institute of Public Finance and Accountancy (CIPFA)

Įvadas

apie CIPFA

CIPFA yra vienintelis profesionalus buhalterinės apskaitos organas pasaulyje išskirtinai viešųjų finansų.

CIPFA, Chartered Institute of Public Finansų ir apskaitos, yra profesinė organizacija žmonėms viešųjų finansų. Mūsų 14.000 prisijungę dirbti visoje viešųjų paslaugų, nacionalinių audito įstaigų, didelių audito įmonių ir kitų įstaigų, kur valstybės pinigai turi būti veiksmingai ir efektyviai valdoma.

Kaip tik pasaulio profesionalaus apskaitos kūno specializuotis viešųjų paslaugų, CIPFA portfelis kvalifikaciją yra už viešųjų finansų karjeros pagrindas. Jie apima bazinę profesinę kvalifikaciją viešojo sektoriaus buhalterių, taip pat antrosios pakopos studijų diplomas žmonėms jau dirba lyderio pozicijas. Jie mokė mūsų in-house CIPFA mokymo centras, taip pat kitose vietose, mokymosi visame pasaulyje.

Mes taip pat čempionas aukštos kokybės viešųjų paslaugų, verčiant mūsų patirties ir įžvalgų aiškias konsultacijas ir praktines paslaugas. Jie apima informaciją ir rekomendacijas, kursus ir konferencijas, turtą ir turto valdymo sprendimus, konsultacijas ir laikinų žmonių iš viešojo sektoriaus klientų diapazone.

Visame pasaulyje CIPFA rodo viešųjų finansų būdas nuolatinio už patikimo viešųjų finansų valdymo ir gero valdymo. Mes dirbame su rėmėjais, partnerių vyriausybėmis, apskaitos įstaigas ir viešojo sektoriaus visame pasaulyje būtų iš anksto viešuosius finansus ir remti geresnių viešųjų paslaugų.

Vietos

  • London

    77 Mansell Street, London, E1 8AN, , London

    Klausimai