Keystone logo
© BIMM University
Chartered Institute Of Personnel Development (CIPD) Online

Chartered Institute Of Personnel Development (CIPD) Online

Chartered Institute Of Personnel Development (CIPD) Online

Įvadas

Mes profesinės įstaiga HR ir žmonės plėtros - ekspertai dėl darbo ir karjeros partnerio pasaulyje daugiau nei 140.000 narių visame pasaulyje. Mūsų tikslas yra čempiono geriau darbo ir darbinio gyvenimo gerinant praktiką žmonių ir organizacijų vystymo, dėl asmenų, įmonių, ekonomikos ir visuomenės labui.

Mes tikime, kad taip pat kurti vertę organizacijoms ir ekonomikos, darbas gali ir turėtų būti naudingas asmenis ir visuomenę apskritai per daug. Darbas turi padaryti daugiau, nei patenkinti mūsų pagrindinius finansinius poreikius - jis turi duoti mums prasmė ir tikslas, ir prisidėti prie mūsų bendros gerovės.

Mūsų tikslas

Kaip registruotas labdaros, mes buvo įsteigta siekiant skatinti meno ir mokslo valdymą ir plėtrą žmonių visuomenės labui. Mes stengiamės ne tik surasti ir ginant būdų apibrėžti ir organizuoti darbą, kurti ekonominę ir visuomeninę vertę, bet taip pat skatinti, kaip pagerinti individualius darbo gyvenimą.

HR ir L & D profesijų raktas į atrakinimo kad saldus vietoje. Gerų žmonių valdymas ir plėtra yra ne tik gera finansinės veiklos tam tikroje verslo, bet ir gerovei savo darbuotojų ir ilgalaikio klestėjimo ekonomikai ir visuomenei, kurioje mes visi darbai.

Mūsų vizija

Mes tikime, kad auga ir vystosi profesionalų kad CHAMPION geriau darbą ir aktyvų gyvenimą bendruomenės, mes padėsime užtikrinti, kad darbas sukuria vertę asmenų, organizacijų, ekonomikai ir visuomenei.

Mūsų vizija yra apibrėžti ir atstovauti tarptautinį lyginamąjį standartą kompetencijos žmonių ir organizacijos valdymą ir plėtrą.

Mes tai darome:

  • Naudodamiesi mūsų balsas įtakoti atitinkamus suinteresuotuosius subjektus ir skatinti juos investuoti į žmogiškųjų išteklių profesiją, taip pat kiti gebėjimai, kurie padeda čempiono geriau darbo ir darbinio gyvenimo
  • užtikrinti, kad HR profesija (ir CIPD narystės) išlieka gerbiamas ir patikimas visame pasaulyje, plečiant ir stiprinant profesionalumo HR apibrėžimą, ir užtikrinti, kad HR specialistai ateityje bus įrengta žinių, įgūdžių ir elgsenos uždirbti, kad pasitikėjimas ir pagarba
  • investuoti į įdomią paties ateityje tvarios žinių verslo, kuris nustato kompetencijos standartą žmonių ir organizacijos plėtros

Vietos

  • UK Online

    Chartered Institute of Personnel and Development 2016, 151 The Broadway, SW19 1JQ, UK Online

Klausimai