Keystone logo
Chadron State College Online

Chadron State College Online

Chadron State College Online

Įvadas

Chadrono valstybinis koledžas, įkurtas 1911 m., Yra vienintelis regionų akredituotas ketverių metų koledžas vakarinėje Nebraskos pusėje. Kaip viešoji įstaiga, kurios šaknys yra mokytojų rengimas, Chadron State išsivystė į išsamią kolegiją, kurioje yra daugybė bakalauro ir magistro programų. Kolegija didžiavosi savo prieinamumu ir prieinamumu bei vertina įvairovę ir įtraukimą į žmones ir mintis. CSC taip pat siekia pasinaudoti savo studentų ir darbuotojų patirtimi ir rezultatais ir pripažįsta studentų įsitraukimą, o mokymasis yra pagrindinis jos misijos komponentas:

„Chadrono valstybinis koledžas teikia patirtį, skatinančią nusimanančius ir įsitraukusius lyderius bei piliečius praturtinti Aukštumų lygumų regioną ir už jo ribų.“

Kolegija nusprendžia švęsti bendradarbiavimą ir kruopščiai dirba, kad būtų sukurtas kiekvieno universiteto universiteto padalinys. Tiesą sakant, derinimas yra esminis „Chadron State 2030“ elementas, kolegijos strateginių planų rinkinys. „Chadron State 2030“ sujungia pagrindinį akademinį planą, „Campus“ pagrindinį planą ir išsamią „Chadron State State Foundation“ kampaniją. Visi trys kartu kuria aukštos kokybės studentų mokymosi aplinką ir patrauklią bei naudingą vietą gyvenimui ir darbui.

Vietos

  • Chadron

    Main Street,1000, 69337, Chadron

    Klausimai