Keystone logo
Central Christian College Of Kansas

Central Christian College Of Kansas

Central Christian College Of Kansas

Įvadas

Central Christian College Of Kansas yra žinomas dėl bendro mūsų akademinių programų meistriškumo. Nors mes esame maži, siūlome praktiškai visas studijų ir pagrindines sritis - tik jaukesnėje, draugiškesnėje atmosferoje tiek namuose, tiek internete.

„Central“ mes stengiamės padėti jums klestėti suteikdami lengvą prieigą prie išteklių ir informacijos, įskaitant kursų pasiūlymus, mūsų biblioteką, studentų sėkmės centrą ir dar daugiau. Tą pačią intymią ir draugišką atmosferą praplečiame ir mūsų internetinėse studijų programose.

Kai kurios iš mūsų populiariausių studijų sričių yra vaizduojamasis menas, sporto mokslas, verslas ir švietimas, tačiau yra daugybė kitų, iš kurių kiekviena skirta padėti pasirengti sėkmei pasirinktoje srityje.

Centrinė krikščionių kolegija siekia suteikti transformuojančią edukacinę patirtį, įsišaknijusią Kristuje. Jis orientuotas į tai, kad kiekvienam asmeniui, trokštančiam tapti ištikimu širdies, proto, sielos ir stiprybės valdytoju, būtų teikiamas į Kristų orientuotas švietimas.

Vietos

  • South Main Street,1200, 67460, McPherson

Klausimai